MamaRika розповіла про «Євробачення 2017»

Назад
Шоу-бизнес

mamarika we are one eurovision4 лютого MamaRika (екс-Еріка) виконає авторську композицію We Are One в першому прямому ефірі  Національного відбору Євробачення-2017 на телеканалах СТБ та UΛ:Перший.

«Участь в Євробаченні – це один з ефективних засобів познайомити зі своєю новою творчістю широку аудиторію. До того ж зібралася гідна компанія… ні, не конкурентів, а різнопланових колег по сцені. І виступати в цій компанії вдвічі приємніше, – розповідає MamaRika. – Під час роботи над треком We Are One я намагалася наповнитись атмосферою наймасштабнішого музичного телеконкурсу в Європі. І втілити в звуках Любов. В незалежності від зовнішніх і внутрішніх відмінностей нам необхідно берегти це почуття. І берегти одне одного. Оскільки всі ми – одне ціле».

Нагадаємо:  MamaRika – це вибухова Мама Ріка,  яка яскраво проводить Ніч у барі та змітає на своєму шляху музичні стереотипи. Це переродження популярної співачки Еріки у нову творчу сутність. Точніше – у себе справжню.

MamaRika співпрацює по promo & PR з MOLA group — амбітною компанією, що надає повний спектр послуг у сфері entertainment, у складі якої: продюсерський центр MOLA entertainment, інформаційний ресурс STARBOM, студія звукозапису MART sound, агентство promo & PR — MOLA promo,  аудіо- фото- відео- продакшн MOLA production, студія дизайну і розробки ROSSERY.

У суботу, 4 лютого з 19:00 вболіваємо за MamaRika (№6) з композицією We Are One у прямому ефірі Національного відбору Євробачення-2017 на телеканалах СТБ та UΛ:Перший.