MamaRika в програмі “Lounge Time” на телеканалі ПравдаТУТ

Назад
Родина Шоу-бізнес

MamaRika-minMamaRika про дитинство, альбом #КАЧ, життя та творчість у програмі “Lounge Time” на телеканалі ПравдаТУТ.

Дивіться відео

MamaRika – це вибухова Мама Ріка, яка проводить запальну Ніч у барі, де роздає КАЧ на сцені, а потім збуджує пристрасною лірикою Ти і Я.

Це переродження популярної співачки Еріки на нову творчу сутність. Точніше – на себе справжню. У ній сконцентровано все, за що люблять фанк, соул та хіп-хоп: грув, зухвалість, живе виконання у супроводі бенда та природня сексуальність.

У 17 років вона перемогла у телепроекті «Американський Шанс» і опинилась у Голівуді, де познайомилась із живими легендами, серед яких Стіві Уандер та Брайан МакНайт.

Дивіться відео

У 19 років ії визнали однією із найталановитіших та найхаризматичніших учасниць найуспішнішого вокального шоу за всю історію українського телебачення – Фабрика зірок-3.

Вона двічі входила до числа найкрасивіших жінок України та стала однією із найуспішніших українських зірок шоу-бізнесу та спорту.

Співачка співпрацювала із володарями премії Grammy – Бобі Кемпбелом та Ендрю Капнером, які створювали музику для Madonna, Rihanna, Lady Gaga, Kylie Minogue, Snoop Dogg, Beastie Boys та Celine Dion.

MamaRika – фаворитка фінального відбору на конкурс Eurovision у Києві та претендентка на звання Відкриття року Національної музичної премії YUNA.

MamaRika  – згусток творчої енергії. В ній пульсує струм. Вона імпульсивна, амбіційна та безпосередня.

Дивіться відео