Марія Яремчук зізналася, чому прийняла рішення піти зі сцени

Назад
Шоу-бизнес

ЯремчукУкраїнська співачка Марія Яремчук здивувала прихильників заявою про те, що збирається піти зі сцени. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram.

Пізніше знаменитість прокоментувала свій намір так. За словами Яремчук, вона залишила сцену, оскільки відчуває панічний страх перед нею.

— Я зверталася до допомоги різних психоаналітиків і ніхто мені не міг нічого сказати! Звичайно, я психологічно здорова людина, але мені було складно виходити на сцену! У мене починалися панічні атаки. Я не соромлюся про це говорити! Були випадки, коли я не виходила на сцену, хоча для мене це взагалі незрозуміло, адже я завжди рвалася туди! Для мене кожен вихід на сцену – це як маленька смерть, як Голгофа! Німіє тіло, хочеться бігти, — зізналася співачка.

Хоча, Марії Яремчук зазначила, що не йде назавжди. І планує вийти на сцену, тільки вже під іншим ім’ям і з іншою музикою:

— Розуміючи тепер саму себе, я не бачу сенсу співати ту музику, яку співала, носити те ім’я, яке я носила і той багаж також! Це, напевно, складно – залишати напрацювання, якщо вони є, як би хто до них не ставився! Все, що вже є, – це багато, і сказати: «Бувай!» важкувато. Я боялась. Я цілий рік приймала рішення! Воно не є імпульсивним! Це не емоція! Це усвідомлене рішення!, — додала артистка.