Музичний рупор України в Німеччині: TANKATAKA презентує лайв-відео “Зрозуміти Україну”

Назад

 

Українська інді-виконавиця та авторка пісень TANKATAKA представила лайв-відео “Зрозуміти Україну” (нім. Ukraine verstehen) – музичну подорож історією України в рамках туру по Німеччині. “Зрозуміти Україну” стане музичною відзнакою великої боротьби українського народу за свободу та незалежність.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: TANKATAKA — ACOUSTIC LIVE “ЗРОЗУМІТИ УКРАЇНУ”

TANKATAKA_Photo 3

 

У рамках туру Німеччиною та читання книги “Зрозуміти Україну” (Ukraine verstehen) TANKATAKA разом із німецьким журналістом DIE ZEIT та автором однойменної книги Штефеном Добертом протягом 2022-2023 року проливала світло на правду про Україну. У своїх піснях TANKATAKA рефлексує драматичні події останніх років і розповідає німецькій аудиторії історію України через об’єктив своєї музики. Під час туру-читання книги по Німеччині вона виконувала свою музику та брала участь у палких дискусіях, щоб донести до сердець західної публіки, чому Україна так стійко бореться за свою свободу та незалежність.

Лайв-відео “Зрозуміти Україну” стане відображенням цього туру, в якому TANKATAKA записала акустичні версії своїх пісень, що були виконані під час читань. Разом з прем’єрою лайв-відео TANKATAKA об’єднується з благодійним фондом “Місто Добра” та має на меті зібрати кошти для хоспісу для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування.

Моя музика – це спроба передати не лише звук, але і душевні відчуття, які переповнюють мене. “Зрозуміти Україну” – це не просто лайв-відео, це моя щира спроба поділитися болем, гордістю та любов’ю до України з усім світом, – зізнається виконавиця.

Основа відео – це власноруч написані композиції виконавиці, які проливають світло на боротьбу українців у війні та особисту боротьбу TANKATAKA на інформаційному та культурному полі в Німеччині. TANKATAKA і далі продовжує відстоювати інтереси України в Німеччині та вже 28 лютого 2024 року виступить на наступному заході “Зрозуміти Україну” (Ukraine verstehen) у місті Хемніц, що знаходиться у найбільш проросійському регіоні Німеччини – Саксонії.

 

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: TANKATAKA — ACOUSTIC LIVE “ЗРОЗУМІТИ УКРАЇНУ”

TANKATAKA_Photo 5