На «1+1» відбудеться прем’єра грандіозного шоу Наталії Могилевської «Я завелась»

Назад
Заходи Шоу-бізнес

Наталя Могилевська (2)10 травня о 22:40 на телеканалі «1+1» відбудеться трансляція весняного сольного концерту Наталії Могилевської «Я завелася». Улюблені та знайомі пісні, нові композиції та яскраві танцювальні номери у виконанні народної артистки України чекатимуть на глядачів вже цієї неділі

Співачка та продюсер Наталія Могилевська підготувала для глядачів шоу з масштабними декораціями, запальними хітами та яскравими танцювальними постановками з шоу «Танці з зірками» — артистка танцюватиме й одночасно співатиме на сцені. На глядачів чекає шоу за участю балету з двадцяти осіб, шість концертних образів від світових кутюр’є та українських дизайнерів, живе виконання знайомих та нових пісень, і багато танців.

– Я дуже щаслива порадувати глядачів новим шоу в цей час, коли два місяці ніхто нічого не знімав. Саме тому ми закінчили монтаж в найкоротші терміни. Це ще один мій танцювальний концерт, в якому я виконую танго, румбу, пасодобль як 10 років тому. Танцюю і співаю одночасно. Це шоу, де я знову танцювала з Владом Ямою і співала улюблені пісні. Я показала найяскравіші хореографічні номери, порадувала прем’єрою і, думаю, що здивувала несподіваним мега трендовим звучанням деяких танцювальних треків. Далі — більше, — інтригує співачка.

Наталя Могилевська (7)

Під час концерту Наталя Могилевська покаже свої кращі танцювальні номери з шоу «Танці з зірками» з чотирма партнерами: Ігорем Кузьменко, Дмитром Жуком, Олексієм Бузько та, звичайно ж, — Владом Ямою.

Нагадаємо, Наталія Могилевська днями анонсувала вихід нового lounge edition альбому в рамках арт-проекту, креативним продюсером якого виступив режисер Герман Ненов. Презентація відбудеться в кінці травня.

Дивіться грандіозне шоу легенди українського шоу-бізнесу Наталії Могилевської «Я завелась» у неділю, 10 травня, о 22:40 на телеканалі «1+1».

Наталя Могилевська (4)