На день міста Києва український гурт написав новий гімн

Назад
Шоу-бизнес

обложкаНапередодні дня міста, за ініціативи музичного видавництва Masterskaya та гурту [O], мешканці столиці  зібрали у соціальних мережах відео найщасливіших моментів свого життя у Києві та випустили відео-подарунок на пісню «Києве мій» з нового EP альбому гурту [O]. Режисерами відео стали кияни, а змонтували його: музикант Іван Дорн та бас-гітарист гурту [О] Егор Гавриленко.

Цим відео команда хоче не лише привітати місто, а й залишити у історії Києва відбиток  його душі – справжніх, самобутніх та прекрасних людей! 

Організатори закликають інші міста долучитись до ініціативи!

До створення відео також приєдналася команда DRONARIUM, яка дронами зняла найкращі краєвиди Києва спеціально для відео.

Ольга Чернышова, Александр Каспров, Зйомки кліпу Чую

Гурт [O] – автори пісні, що лягла в основу ідеї, як і багато інших, приїхали до Києва вчитися, працювати та здійснювати мрії. Саме в столиці були створені та написані майже всі пісні гурту. Трек «Києве мій» – особиста подяка музикантів місту, що стало рідним для фронтвумен Ольги Чернишової, саунд-продюсера Олександра Каспрова та бас-гітариста Єгора Гавриленко.

— Наш трек «Києве мій» ми присвячуємо місту, в якому здійснюються наші мрії. Київ – місто, яке створило з кожного з нас людину, музиканта, особистість. Ми вирішили виразити свій «салют» Києву і людям, які тут живуть. В теплі пори року тут просто рай, хто живе, той знає. Особливо в пору фестивалів. А заради цього можна і зиму, і карантин потерпіти!, — гурт [O].

Відмічай мера столиці та давай співати новий гімн Києва разом #новийгімнкиєва.