На НЛО TV прем’єра ситкому «Громада»

Назад
Досуг Шоу-бизнес

Gromada_NLOTV11 листопада о 18:00 на телеканалі НЛО TV відбудеться прем’єра комедійного серіалу «Громада».

БІЛЬШЕ ФОТО

Це ситком про ініціативну дівчину Алісу, котра повертається в рідне українське містечко Ґонта після навчання в Європі та привозить великий грант на перетворення занедбаного заводу в молодіжний культурний центр. За умовами гранту Аліса має співпрацювати з несвідомими представниками байдужої громадськості та чиновниками, в яких на цей грант особисті плани. Її абсолютна чесність, поєднана з невичерпним оптимізмом та незламною вірою в порядність людей, стає головною рушійною силою змін навколо неї.

— «Громада» – це сучасна історія про нас, прогресивну молодь, про залишки минулого, нашу країну та її трансформацію у сучасну європейську державу. Ми говоримо про важливе і серйозне через гумор, яскравих персонажів і діалоги «з перцем», – директор телеканалу НЛО TV, продюсер Іван Букрєєв.

1ed9de3e-a951-46d4-808c-c9c4f4fb7fc6Головні герої «Громади»:

  • Аліса Вербицька (Юлія Шугар) – наївна, але пробивна та ініціативна активістка, яка намагається усіх згуртувати заради високої мети;
  • Назар (Артур Логай) – бухгалтер комітету, який постійно хоче усіх «намахати», але совість бере гору;
  • Тарас (Павло Тупіков) – відповідальний за будівництво, душевний і простий, готовий змінювати світ і змінюватися сам;
  • Павло Петрович Глива (Кирило Ганін) – відповідальний за документообіг, милий як дитина, має пухку статуру і трохи повернутий на сексі;
  • Ігор (Венеді Роуз) – смм-ниця комітету, апатична дівчинка-неформалка, яка любить аніме і «чорний» гумор;
  • Валентина Валентинівна (Тетяна Юрікова) – відповідальна за фольклорні колективи, любить вишиванки, співати і виховувати молодь, при цьому впевнена чайлдфрі;
  • Андрій Геннадійович Душевний (Володимир Пітеров) – голова міськради, типовий чиновник, який позирає неситим оком на європейський грант.

059

Цікаво, що в «Громаді» також зіграв продюсер, медіамен, засновник промо-компанії STARBOM.COMpanyДенис Путінцев.

— Вважаю, що нам дуже пощастило із кастингом, адже наші актори відчули і серйозність, і комічність ситуацій, які їм потрібно відтворювати. Спробуйте подивитися хоча б одну серію, і ви одразу в них закохаєтеся!, – генеральний продюсер Серж Куніцин.

— «Громада» – це серіал, в якому невимушено і весело йдеться про важливі соціальні речі. Через гумор ми демонструємо, з якими труднощами в Україні може зіткнутися кожен з нас, і як «розрулювати» ці ситуації легко і позитивно. Головний антагоніст в серіалі – сам народ, а точніше інертність більшої його частини, відсутність бажання щось міняти тут і зараз, – продюсер, автор ідеї Олег Добреля.

До речі, ситком став одним із переможців конкурсу соціально значимого контенту про Україну PitchUA. Дивіться «Громаду» з 11 листопада з понеділка по п’ятницю о 18:00 на телеканалі НЛО TV.

БІЛЬШЕ ФОТО