Наталка Карпа в новій пісні розповіла про свій ТИП чоловіків

Назад
Шоу-бізнес

Наталка Карпа - ТипВідома українська співачка Наталка Карпа презентує першу пісню «Тип» з нового альбому «Сонцезалежна» в якій відкриває секрети відносин із представниками ВІДЕО: Наталка Карпа – Типпротилежної статі.

ВІДЕО: Наталка Карпа – Тип

Наталка Карпа презентує лід-сингл нового альбому «Сонцезалежна». Пісня під назвою «Тип» – про відносини прекрасної статі з чоловічими типами, які викликають суперечки оточуючих.

Автором пісні є відома на просторах українського шоу-бізнесу хітмейкер – Ольга Кутиніна, яку з Наталкою пов’язує власна цікава історія. Як виявилось, Наталка достатньо довго шукала Ольгу для співпраці, а звела артистів сама доля.

Я знала, що є така Ольга Кутиніна, яка просто таки хітмейкер» Вона має цікаве бачення, чудове відчуття, як має звучати сучасна українська танцювальна музика. Попередні її роботи багато де ротувалися, можна сказати, що вони стали справжніми хітами. Нас з нею звів щасливий випадок, а точніше – доля, – поділилася Наталка.

ВІДЕО: Наталка Карпа – Тип

Карпа - Тип (2)Та і пісню співачка відразу відчула і поставила на особливе місце в новому альбомі, адже вона літня, позитивна, легка, а головне, її зрозуміють усі дівчата, бо тема, яка в ній відривається – вічна.

– Ти мій тип, але тіло не слухає розум» – тому що розум тобі підказує, що він не такий, але ти нічого з собою зробити не можеш. Я думаю, це такий стан, який переживала не одна дівчинка і жінка. Незважаючи на переконання оточуючого середовища, тебе все одно до нього тягне і ти не уявляєш без нього свого життя. Тобі хочеться кожної хвилини, секунди бути саме з ним…, – коментує співачка.

Незабаром Наталка презентує літній кліп на нову пісню, а також співачка планує цілий ряд сюрпризів на кінець літа.

ВІДЕО: Наталка Карпа – Тип