NAVIBAND презентували альбом на сольному концерті у Києві

Назад
Заходи Шоу-бізнес

IMG_0012

Романтичний дует з Білорусі NAVIBAND завоював любов та підтримку публіки по всьому світу ще з часів участі у Євробаченні-2017. У День всіх закоханих Артем Лук’яненко та Ксенія Жук презентували п’ятий студійний альбом на сольному концерті у столичному клубі Mezzanine. Журналіст STARBOM Наталія Тур ділиться своїми враженнями.

Хочете більше? Йдіть до нас у  Instagram та Telegram.

Учасники NAVIBAND Артем Лук’яненко та Ксенія Жук є парою не тільки на сцені, а й в житті. Мабуть, тому їм так легко вдається створювати романтичний настрій для всіх присутніх на їхніх виступах. Їхні пісні – ідеальний саундтрек до побачень та ліричних зустрічей.

У залі було помітно: на концерт прийшли істині фанати. Адже всі вони в один голос виконували напам’ять пісні разом з солістами.

До речі, над альбомом гурт працював у київській студії «211» із відомим саундпродюсером Віталієм Телезіним.

IMG_0063

Після кожної пісні артисти спілкувалися з публікою та ділилися історіями про кохання зі свого життя, розповідали про свої враження від Києва. Також Ксенія Жук відверто розповіла присутнім історію створення нового альбому. І зазначила, що разом з Артемом вони відчувають сильну енергію від нового матеріалу. Мовляв, ладні з ним гори перевернути.

Окрім нових композицій ми почули наживо вже знайомі мелодії – «Гісторыя майго жыцця», «Сумне море» та інші.

У рамках туру на підтримку альбому NAVIBAND відвідають з концертами Варшаву, Прагу, Берлін і міста Білорусі, Польщі та України.

Хочете більше? Йдіть до нас у  Instagram та Telegram.

IMG_0088 IMG_0036

Автор: Наталія Тур

Фото: Наталія Тур