NK стане тренером ювілейного сезону шоу «Голос країни-10»

Назад
Шоу-бизнес

ПТП и NK

10-й сезон проєкту стартує 19 січня

У новорічну ніч стало відомо, що до тренерського складу головного вокального шоу «Голос країни-10» приєдналася NK (Настя Каменських). Артистка, яка своїм голосом підкорила не лише Україну, а й Латинську Америку, і стала першою українською співачкою, чиї треки звучать на радіо США, Канади та Мексики, сидітиме у подвійному кріслі разом зі своїм чоловіком – шоуменом і продюсером ПТП (Олексій Потапенко). Пара буде разом змагатися за перемогу у найзапеклішій битві ювілейного десятого сезону шоу.

Одразу після бою курантів в ефірі каналу «1+1» з’явився ролик за участю відомої пари у складі тренерів проєкту, а пізніше ще одне яскраве відео опублікували й на офіційній сторінці «1+1» у популярній соціальній мережі Tik Tok.

Хоча до команди тренерів «Голосу країни» співачка долучилася вперше, вона має серйозний тренерський досвід, що неодмінно допоможе команді досягнути успіху.

— Найголовніше, що я завжди намагаюся донести кожному учаснику: важлива не стільки перемога в проекті, скільки перемога над собою, можливість реалізуватися як артист і розкрити свій талант. І це моя першочергова мета. Впевнена, що мій творчий досвід на українському ринку й за океаном змотивує учасників. І я буду ділитися знаннями з нашою командою. Ми вже приступили до роботи, і учасники – неймовірно талановиті. Запевняю, наша команда — вже переможці, адже вони не побоялися спробувати свої сили у проекті і я знаю, що досягнуть своєї мети, — каже артистка.

Нагадаємо, у суддівських кріслах глядачі телеканалу «1+1» побачать Тіну Кароль, яка двічі здобувала перемогу над суперниками у шоу; Дана Балана, що приєднався до команди «Голосу країни» минулого сезону, та попри те, що був новачком, зміг вибороти перемогу; MONATIK, який вже втретє стане тренером вокального шоу та не втрачає надії здобути першість у ювілейному сезоні та вперше за всю історію дорослого «Голосу країни» у подвійному кріслі за перемогу змагатимуться одразу два тренери ПТП і NK.

NK_Голос країни -10 Команда тренерів _Голос країни -10