Новий літній хіт: DILEMMA випустила україномовний трек «Оновлена»

Назад
Шоу-бизнес

DILEMMA_ФОТО 3Реліз нової пісні DILEMMA «Оновлена» відбувся в п’ятницю, 22 травня. Трек можна завантажити на всіх стрімінгових майданчиках, а також послухати на YouTube Music.

«Композиція «Оновлена» не тільки про перезавантаження, а й про нову стадію почуттів. Після карантинних домашніх буднів багато чого переосмислили, а у пар особливо. Найстійкіші вистояли, а самі закохані ще краще дізналися своїх половинок», — діляться учасники колективу.

«Оновлена» — довгоочікуваний реліз для шанувальників. Ця пісня повинна була вийти ще до карантину, але в цей період музиканти вирішили підтримати всіх, хто залишився вдома, тематичним треком «Скукота».

У Мережі слухачі називають трек «Оновлена» справжнім літнім суперхітом. До речі, сюжет композиції побудований на особистій love-story солістки групи Nika Manika: Ця пісня для мене особлива! Тому що в ній історія мого життя. Всі ті емоції, які я особисто пережила. У любові буває друге дихання, — перевірено!

— Навіть при відсутності концертів і виступів жоден наш артист лейбла Kontamarka не брав творчу паузу. DILEMMA продовжує випускати музичний контент, знімає кліпи вдома. Завдяки послабленим карантинним заходам, вони знову повернулася в студію, а отже і для пляжних вечірок обов’язково буде танцювальна новинка, — каже продюсер Олександр Порядченко.