Новий шанувальник? Загадковий чоловік подарував Ірині Білик авто за 1,25 млн грн

Назад
Шоу-бизнес

ирина билык аватар

Ірина Білик відверто розповіла, що пов’язує її з чоловіком, який нещодавно подарував їй дороге авто.

Нещодавно Ірина Білик у своєму аккаунті в Instagram опублікувала фото, на якому вона позує з невідомим чоловіком, а між ними стоїть новенький дорогий подарунок – електрокар. Цю модель почали випускати всього два роки тому й ціна автівки стартує від п’ятдесяти тисяч доларів (1,25 млн грн).

Я не очікувала – для мене це дуже-дуже коштовний подарунок! Він знав, що я збираю на машину. Але, знаєте, як буває: тут зібрала, а тут вже витратила, – сміючись, розповіла Ірина Білик в ефірі «Ранку з Україною».

ирина билкк

Та Ірина і не збирається приховувати, хто цей чоловік, який зробив для неї коштовний подарунок. Ім’я чоловіка – Валерій, він генеральний директор компанії, яка випускає чоловічий одяг та аксесуари. Ірина та Валерій знайомі багато років, проте дружбу не афішують. У них майже немає спільних фото. І чутки про романтичні стосунки зірка відмітає.

— Це найкращий мій друг! А подарунок до ювілею – наступного року буде 30 років, як я на сцені. Він сказав: «Ой, всі тобі будуть дарувати машини, електрокари, там траля-ля-ля, а я буду першим».

Ірина зізнається – спочатку подарунок її навіть збентежив, та на допомогу прийшли фанати.

— Багато моїх прихильників пишуть, що я це заслужила. Тож я просто, як Попелюшка буду думати, що я заслужила, – поділилася Ірина Білик в ефірі каналу «Україна».

Що ж, за співачку можна хіба що порадіти, її бажання про нове авто здійснилося!