Новорічна Музична Платформа у Києві: 18 та 19 грудня

Назад
Заходи Шоу-бізнес

муз платформа18 і 19 грудня 2019 року у Національному палаці мистецтв «Україна» відбудеться традиційний концерт-нагородження головних музичних хітів року Новорічна Музична Платформа!

КУПИТИ КВИТКИ

Концерт «Музична платформа» давно став традиційним для глядачів телеканалу «Україна», який влаштовує його декілька разів на рік. Але саме напередодні Нового року на головній сцені країни відбудеться все найважливіше — справжні народні зірки української естради будуть відзначені за свої досягнення у році, що минає.

Організатори обіцяють, що на Новорічній Музичній платформі будуть всі найкращі та найулюбленіші виконавці. Тому пропустити зустріч з ними просто неможливо. Зазвичай, кінець року — це суцільні клопоти, тому не варто зволікати, а краще вже зараз купити квитки на Новорічну Музичну платформу в Києві та забезпечити собі святковий настрій на весь наступний рік!

Артисти:

18 грудня: ОЛЯ Полякова, Dzidzio, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, Сергій Бабкін, Alyona Alyona, Freedom jazz, Tarabarova, Tayanna, Jerry heil, Alyosha, Віктор Павлік, Антитіла, Олександр Пономарьов, Мята, Артем Пивоваров, Mamarika.

19 грудня: Олег Винник, The Hardkiss, Monatik, NK, MÉLOVIN, Pianoбой, Геннадій Вітер, Поліграф Шарікоff, Kadnay, Lomakin, Rumberos, Аліна Гросу, DILEMMA, Віталій Козловський, Ольга Горбачова, David Axelrodю

«Музична платформа» — одне з найбільш рейтингових ТВ-шоу каналу «Україна». У залі завжди збирається безліч представників шоу-бізнесу, деякі особи політики, а також представники медіа-служб. Адже саме тут визначаються ТОПові пісні української сцени, найяскравіші відкриття і камбеки, найсміливіші дуети і творчі експерименти.

КУПИТИ КВИТКИ