Оля Цибульська зізналася, що ігнорує свого чоловіка

Назад
Родина Шоу-бізнес

 

Оля Цибульська 2

Популярна ведуча поділилася з прихильниками лайфхаком в стосунках, яким користується сама.

Ольга Цибульська – одна з небагатьох українських знаменитостей, хто намагається оберігати своє особисте життя від надмірної уваги прихильників. На особистій сторінці ведучої в Instagram лиш нещодавно з’явилося перше фото чотирирічного сина, а ось обличчя чоловіка Цибульської в мережі до сих пір знайти складно. Проте Ольга доволі часто розповідає про особисте життя в своїх постах і навіть дає поради своїм дописувачам.

Так, нещодавно ведуча розповіла, що час від часу ігнорує свого чоловіка, таким чином даючи йому свободу, яка потрібна у стосунках кожному.

– Я ігнорую свого чоловіка. Після повернення шанувальника моїх борщів з роботи, 20 хвилин (знаю, складно) не чіпляюсь до нього (психологи радять – я практикую ). Ні питанням: Ну шо? Ну як ? Ні розповідям про свій чудовий/фіговий день. Дайте людині сходити в душ, зрозуміти, що режим “Робота” закінчився і тепер він вдома і вихідний. Мовчки підсуваєш вечерю, а коли ситий і видихнув – муркаючи диктуєш свої мрії. Поки що все працює. Якщо брикається – захват #самкабогомола на фото. Можна повторювати в домашніх умовах, – поділилася з прихильниками Цибульська.

Оля Цибульська