Переможець “Голосу країни” Сергій Лазановський презентує яскравий кліп “Манила”

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

Український співак Сергій Лазановський презентує нову композицію “Манила”. Вона присвячена закоханості та весняно-літньому вайбу. Наразі виконавець активно працює у танцювальній музичній ері. За словами Лазановського, попри переживання та жорстокі події, він намагається створювати нову якісну українську музику та спонукати слухача відмовлятися від ворожої.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: Сергій Лазановський – Манила

Сергій Лазановський (3)

Третій рік повномасштабного вторгнення демонструє, що все одно є певний пласт людей, які досі слухають музику “сусіда”. Основний аргумент – тематика. Начебто українські пісні тільки про сумне. Так, ми балансуємо і не можемо оминати тему сьогодення. Я створюю пісні про те, що мені відгукується всередині. На цей раз ми народили трек “Манила”. Вирішили поекспериментувати та додали нотки реггетону. Раніше цього звучання у моїй творчості не було, – зазначив Сергій Лазановський.

 

Команда на чолі з PILOTS PRODUCTION створила мінімалістичну яскраву роботу. Основний меседж – показати красу жінки через квіти. Як говорить співак, зараз роль української жінки дещо змінилася. Адже саме жінки активно допомагають у боротьбі з ворогом не тільки у цивільному житті зборами та іншими активностями, але і безпосередньо на фронті.

Українська жінка неймовірно сильна. Але в душі квіточка, якій потрібні слова кохання та підтримки. Ми вирішили створити кліп, який надихає написати дамі свого серця аби хоч декілька чуттєвих слів після його перегляду. Дівчата, дякуємо, що ви у нас є, – підкреслив виконавець.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: Сергій Лазановський – Манила

Сергій Лазановський (1)