Перша Леді: Pianoбой та Alina Pash присвятили жінкам спільну пісню

Назад
Шоу-бізнес

Алина Паш

10 вересня відбулась прем’єра нового кліпу Pianoбой, який він створив спільно з реперкою Alina Pash. Пісню “Перша Леді” артисти вирішили присвятити всім українським жінкам, які щодня змінюють країну на краще.

У дописі до відеоролику Pianoбой зізнався, що щодня стикається з тими, хто шукає у собі якісь недоліки та не вірить у кохання. Однак співак переконаний: кожна жінка унікальна та наділена суперсилою. Відтак трек “Перша Леді” став своєрідною одою жіночому різнобарв‘ю та силі їхнього духу.

– Мене ніхто не любить та не полюбить. Бо я надто товста чи худа. Бо вже стара – за 30 перевалило. Бо в мене великий ніс, маленькі груди, короткі ноги. Бо я не маю таланту, не маю грошей, живу у провінції. Я ніколи нічого не досягну, бо, бо, бо…” Але ж парадокс: я не зустрічав ще жодної нецікавої жінки. Я бачу, що у кожної з вас є своя суперсила, неповторна врода та цілий світ можливостей. Цінуй свою індивідуальність, розвивай свої таланти, досягай своїх цілей і завжди знайдеться той, хто хоче бути поруч з такою, як ти, – заявив Pianoбой.

Алин Авш 2

Спершу артист хотів виконувати цю особливу композицію сам. Однак під час запису трека “Перша Леді” зрозумів: бракує жіночої партії. Тому музикант запросив до співпраці реперку Alina Pash, яка додала пісні нового звучання.

– Вважаю, що тільки у співпраці та взаємодії чоловіків та жінок народжується все найпрекрасніше у світі від дітей до музики. Як тільки я записав демо пісні, відчув, що в ній не вистачає голосу сильної, вільної, коханої та дещо зухвалої жінки, й одразу в голові зазвучав голос Аліни Паш. Я надіслав їй пісню, вона її швидко підхопила та внесла свою неповторну girl-power, – додав він.

У кліпі символічно з’явилось багато відомих українок. Зокрема у ролику можна побачити телеведучих Кароліну Ашіон і Василісу Фролову, засновницю “Кураж-Базару” Олену Гудкову, акторку “95 Кварталу” Олену Кравець та її доньку Марію, громадську активістку Ліну Дешвар, дизайнерку Лілію Літковську, дружину Дмитра Шурова Ольгу та багато інших.