Потап і Katarina запрем’єрили пісню про розлуку з коханими

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

Потап в дуеті з Katarina випустив новий трек “Рай де?”. Режисером відео став Віктор Скуратовський.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО:  ПОТАП & KATARINA – РАЙ ДЕ?

Потап _ Katarina


Пісня “Рай де?” розказує про ситуацію, яка спіткала багато українських жінок, що зараз чекають на своїх чоловіків.

Війна розлучила багато сімей і це величезна трагедія для кожної. Якась жінка чекає чоловіка з фронту, якась поїхала з дітьми за кордон і рахує дні до зустрічі з ним. Адже рай для закоханої жінки — це коли коханий поруч. Коли вона в розлуці з ним, ворота в Едем автоматично зачиняються, — розповідає про цю пісню сам Потап.

Katarina займається музикою з 11 років, в дитинстві була переможницею багатьох вокальних конкурсів, навчалась в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтва. З 14 років мріяла стати відомою співачкою, але ніяк не наважувалась зайнятись власною авторською творчістю.

Ми з Олексієм давно знайомі, дружимо сім’ями. Він надихає мене, як музикант і як продюсер. І от я наважилась звернутися до нього за порадою, бо Олексій написав багато україномовних пісень і я розуміла, що він знається на музиці. Приїхала на студію і це переросло в написання пісень, разом ми зробили декілька крутих треків, мабуть, пізніше, я теж поділюся ними. А от коли з’явилася демо-версія “Рай де?”, ми зрозуміли, що хочемо зробити цю пісню дуетною. Цей трек про те, як жінкам болюче і складно жити без раю, який для неї створює коханий. Як жінка я розумію, що без коханої людини рай неможливий ніде, — розповідає Katarina.

Режисер відео Віктор Скуратовський прокоментував ідею кліпу:

Це відео про закоханих, які далеко один від одного. Вони поруч, але в паралельних світах. Шукають рай, в якому вони б були один з одним, але не знаходять. Головна героїня розуміє, що життя без коханого нестерпне, тому вона перетворюється на русалку і знову зникає в морі…

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО:  ПОТАП & KATARINA – РАЙ ДЕ?