Прем’єра: Mountain Breeze презентували першу пісню після припинення співпраці з Андрієм Данилко

Назад
Шоу-бизнес

Processed with VSCO with 1 preset

Музичний гурт потішив своїх слухачів новим осіннім хітом.

Наприкінці літа, після повернення з промо-туру по Південній Кореї, Mountain Breeze стрімко взялися за запис нових пісень. Трек «Строчки» — перша з прем’єр їхнього другого альбому.

ВІДЕО: Mountain Breeze — Строчки 

— Всі наші пісні до цього дня були англомовними, а фани вже давно хотіли почути Mountain Breeze «зрозумілою» мовою. Я пообіцяв брату, що напишу таку пісню протягом одного місяця. Коли я вже думав, що не встигну стримати слово, склалися такі життєві обставини, які стали причиною народження пісні «Строчки», — поділився Саша Біляк, фронтмен гурту.

Processed with VSCO with 1 preset

Відео на сингл було знято в колаборації з відомим українським блогером Дем‘яном Волковим, YouTube-канал якого вже налічує близько мільйона підписників.

— Ми познайомилися з хлопцями на зйомках потужного проекту для YouTube, де і встигли затоваришувати. Коли вони дали мені послухати свою нову пісню, я, не роздумуючи, запропонував їм свою допомогу в створенні відео до цього синглу. Мені здається, «Строчки» з легкістю підкорить серця мільйонів українських дівчат!, — прокоментував Дем’ян.

Нагадаємо, що рік тому гурт припинив співпрацю з Андрієм Данилко і продюсерським центром Mamamusic. Зараз Mountain Breeze продовжують будувати кар’єру самостійно.

ВІДЕО: Mountain Breeze — Строчки

строки