Продюсер Денис Путінцев розніс рішення щодо дитячого Євробачення

Назад
Шоу-бизнес

денис путинцевКреативний продюсер, медіамен, засновник промо-компанії STARBOM.COMpany та Майбутній Президент Большой ПУДенис Путінцев про нові заборони на дитячому «Євробаченні» — на зв’язку зі студією OBOZ TV.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО 

Продюсер прокоментував зміну правил НСТУ, згідно з якими організатори заборонили брати участь у відборі на дитяче Євробачення артистам, які виступали в Росії з початку 2014 р.

За його словами, вина за участь в таких виступах повинна лежати не на дітях, а на їх батьках, які приймають рішення і несуть відповідальність за своїх неповнолітніх дітей. І це, підкреслив продюсер, відрізняє дитячий конкурс від дорослого Євробачення, у відношенні до яких можна говорити про етичні норми.

Денис Путінцев вважає, що для розвитку дитячої творчості в Україні повинні задуматися про те, щоб проводити подібні конкурси та фестивалі у нас, тим самим позбавивши необхідності поїздок з тими ж цілями в Росію.

Путінцев вважає, що необхідно більше уваги приділяти ідеологічному підтексту, тому що ідеологічна війну, яка зараз ведеться проти України, програється. І в гаджетах дітей, які, крім української музики, слухають багато російських виконавців, відкрито підтримуючих нинішню політику Кремля .

Денис Путінцев — продюсер, медіамен, журналіст, фахівець з promo та PR, актор, музикант, засновник промо-компанії STARBOM.COMpany.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО