Проект KONDURAKIY презентує дебютний альбом #CHUESH

Назад
Шоу-бизнес

KONDURAKIY1

Перший в Україні музичний dancehall проект KONDURAKIY презентує свій дебютний альбом #CHUESH

KONDURAKIY — CHUESH: СЛУХАТИ

Dancehall — це ціла культура, яка включає в себе музику, танцювальний стиль, одяг, манеру поведінки. Dancehall розроблявся в 80-х на Ямайці як «раггамаффін». Музична структура з’явилася на основі реггі-ритму, але грається значно швидше.

«CHUESH» — це одна сюжетна лінія, довжиною в 8 якісних студійних історій, яка близька кожному слухачеві. Головним треком альбому, є трек «Хейтери», який висміює поведінку в сучасному суспільстві.

— Коли я поділилася в соціальних мережах ідеєю про те, що хочу записати альбом, і раптово з’явилося багато знайомих, з якими я вже дуже давно не спілкувалася. Кожен вважав своїм обов’язком повідомити мені, що це не моє, мені це не потрібно і так далі. Було багато людей, які хотіли за мене визначити мої мрії, бажання і навіть майбутнє. Треком «Хейтери» я намагалася донести людям, що не потрібно надягати маску, намагаючись позбутися своєї індивідуальності й відповідати очікуванням соціуму. Це не зробить нас щасливішими, а часто може навіть погубити, — розповідає фронтвумен проекту KONDURAKIY, Вікторія Кондуракій.

KONDURAKIY2

«Демони» — заклик, випустити своїх внутрішніх демонів. Відкрийте себе, відпускайте себе й випустіть свого ДЕМОНА на волю!

«Джунглі» — спроба дотику до первинних інстинктів і заграти ними в вухах звичайного офісного планктону.

«Мама мала рацію» — історія про хлопця, який пішов за покликом серця. Слухайте не тільки своє серце, а й розум…

«Хвилини» — ми забуваємо, що було вчора, тим самим забуваємо найприємніші моменти свого життя в погоні за майбутнім. Час знищує нас, оскільки, погонею за кращим життя ми не знаємо, що чекає на нас далі.

«Молода нечесна» — хвиля українського вайбу та EDM звучання, яке змусить ваше серце битися швидше.

«Крихітка» — своєрідне задоволення від незалежного життя, коли приваблива дівчина тащиться від усього й нічого більшого їй не потрібно.

«Синяя» — легке клубне сп’яніння, яке спочатку занурює слухача в туман закоханості, а потім повертає його на клубний танцпол.

Позбудьтесь своїх демонів, щоб бути на хвилі українського dancehall разом з проектом KONDURAKIY.

Альбом «CHUESH» доступний на усіх музичних платформах!

KONDURAKIY — CHUESH: СЛУХАТИ

Cover2 (1)