Революційний прорив Uliana Royce!

Назад
Шоу-бизнес

ULIANAROYCE-121-minМузичний жанр, що сколихнув весь світ, — K-pop — дібрався до українського шоу-бізнесу! В Україні цей напрям взяла на себе сміливість розвивати 18-річна співачка і популярний блогер — Uliana Royce.

— Разом з талановитим саунд-продюсером і популярним артистом Артемом Пивоваровим ми зробили стильний драйвовий трек. Він став наслідком мого творчого пошуку, захоплення мудрістю східних країн і знайомства з K-pop-рухом. В результаті вийшла полікультурна композиція, яка поєднала японські, корейські і українські музичні настрої, — каже Uliana Royce.

— Uliana Royce — це талановита співачка, яка додала нові фарби в український шоу-бізнес, почавши нову еру в музиці. Ми разом з Pivovarov Production будемо в цьому їй активно допомагати,  — додав автор синглу Артем Пивоваров.

ULIANAROYCE-2-min

Разом з піснею артистка презентувала кліп. Це історія в японо-корейській стилістиці, дія якої відбуваються на стику двох реальностей. Авторами нетривіального відео стали Максим Шелковников і Денис Маноха, а продюсером зйомки виступив Віталій Денчук. Під час підготовки режисери протягом місяця з своєю командою створювали складні конструкції, продумували деталі, розробляли графічні спецефекти та будували декорації у вигляді справжнього японського мегаполісу. В цілому, над створенням кліпу працювала команда більш ніж з шістдесяти професіоналів. А самій Уляні спеціально для кліпу довелося освоїти
водіння мотоциклу та вперше в житті взяти у руки справжню катану.

— Це було досить складно, тому що, по-перше, катана — це холодна зброя. По-друге, вона була досить важкою і гостро заточеною, а по-третє, на майданчику я була не одна, в кроці від мене танцювали хореографи, тому я мусила бути дуже уважною!, — ділиться співачка.

Кліп та сингл Uliana Royce «Sayounara» обіцяють стати новим витком у розвитку К-рор-культури в Україні.