СЕРГІЙ БАБКІН ПРИСВЯТИВ НОВУ ПІСНЮ “НЕПРОБИВНА” УКРАЇНІ ТА ЇЇ ЗАХИСНИКАМ

Назад
Родина Шоу-бізнес

Світ побачив новий сингл Сергія Бабкіна “Непробивна”. Це перша композиція з майбутнього альбому, натхненного подорожами співака Україною під час війни та концертами для українських воїнів.

СЛУХАЄМО: Сергій Бабкін – Непробивна

Babkin_N1

Пісня присвячена захисникам України та всьому українському народу, які довели всьому світові, що бажання бути вільними та волю до перемоги неможливо зламати. Незважаючи на щоденні трагедії, пісня має життєстверджуючий настрій, щоб підтримувати моральний стан і дух нації. «Непробивна» була записана і створена в Києві під час найсуворішої в історії України зими 2022 – 2023 років.

Сергій Бабкін:

У моменти, коли мене охоплює лють, злість та ненависть до ворога, я мрію мати суперсилу. Лише одну, але таку, щоб можна було повернути життя всім, хто загинув у цій війні. Думки про це стали поштовхом до написання цієї пісні.

Руйнівна війна зробила нас сильнішими. Ми об’єдналися, ми стали єдині. Українці – світлі, добрі, щирі, відверті люди. Подорожуючи з концертами різними містами нашої країни, я ясно відчув, що Україна непробивна. Я присвячую цю пісню кожному українцю та кожному захиснику, який боронить її від ворога. Вона сповнена любові та надії на кращі дні.

 

СЛУХАЄМО: Сергій Бабкін – Непробивна

Babkin-neprobyvna