СЕРГІЙ БАБКІН ВИПУСТИВ ПІСНЮ, ПРИСВЯЧЕНУ ПАРАМЕДИКИНІ З АЗОВУ

Назад
Родина Шоу-бізнес

Світ побачила композиція “Пташка” – дует Сергія Бабкіна та молодого українського виконавця Udovenko (Володимир Удовенко). Володимир також є автором музики та слів. Пісня була написана під впливом теракту росіян в Оленівській колонії 29 червня 2022 року, в якій загинули понад 50 українських військовополонених, та присвячена парамедикині батальйону “Азов” з позивним Пташка.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: Сергій Бабкін & Udovenko – Пташка

Babkin_Udovenko

Сергій Бабкін:

Після чергового концерту в Європі на підтримку України мені прийшло повідомлення від учасника команди «Ліги Сміху», в якій я був тренером за мирних часів: “Подивись, будь ласка, це відео Володимира Удовенко”. Я не знав, хто це, бачив хлопця перший раз, але пісня мене зачепила одразу.

Пізніше мені розповіли його драматичну історію. До війни він не мав відношення до музики, працював менеджером у великій компанії. Але 24 лютого його життя, як і в кожного з нас, кардинально змінилося. Перші два тижня війни Володимир зі своєю родиною переховувався у підвалі в Бучі. Там же він і написав свою першу пісню. Після звільнення Київщини він повернувся додому, почав записуватись на студії, продовжував створювати пісні. Тож коли сталась трагедія в Оленівці, де російські окупанти жорстоко вбили полонених азовців, з’явилась “Пташка”. Пташка – це позивний парамедикині з
батальйону “Азов”, яка нещодавно була звільнена з полону. Вона та її героїчні вчинки і стали натхненням для цієї композиції.

Володимир запропонував мені заспівати цю пісню, і я без роздумів погодився зробити дует.

Нагадаємо, в День Незалежності України Сергій Бабкін видав міні-альбом “Далі ми самі”. Тринадцята в дискографії артиста платівка складається з семи композицій та чотирьох віршів, серед яких і реггі-адаптація знаменитого “Заповіту” Тараса Шевченка. Всі пісні, що увійшли до EP, були створені та записані Бабкіним після початку повномасштабного вторгнення росії.

Крім того, 7 жовтня світ побачила пісня Face to Face – спільна робота Сергія Бабкіна, британського музиканта та продюсера Дейва Стюарта, якого більшість українців знають завдяки його групі Eurythmics, Бориса Гребенщикова та співачки Стіві Нікс, яка стала всесвітньо відомою в складі британо- американської групи Fleetwood Mac. Композиція записана в рамках міжнародного проєкту, метою якого є популяризація UNITED24 – глобальної онлайн-платформи для збору коштів на підтримку України, запущеної за ініціативи Володимира Зеленського. Усі гроші, отримані зі стрімінгу Face to Face автоматично надходять до UNITED24.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: Сергій Бабкін & Udovenko – Пташка

PTASHKA_all_sizes_02

PTASHKA_all_sizes_02