Сергій Притула «вбивав» зламану ногу на роботі

Назад
Шоу-бизнес

15_01_Притула_нога (3)Ведучий Нового каналу розповів про надмірні навантаження на організм на зйомках «СуперІнтуїції»

Оптиміст Сергій Притула ніколи не скаржиться на труднощі своєї професії. Багатогодинну роботу в кадрі він завжди виносить непохитно. Навіть травма (наприкінці червня Сергій зламав ногу, – прим.ред.) не змогла вибити трудоголіка Нового каналу з робочої колії.

– Після того, як я зламав ногу, ми знайшли варіанти, як все-таки знімати програми. 18 епізодів «Вар’яти-шоу» в серпні я відзняв, сидячи на столі або на барному стільці, теліпаючи ніжками. Всі випуски «Страстей за Ревізором» я сидів на високому стільці, а поряд зі мною була стієчка, – згадує Сергій.

На зйомках «СуперІнтуїції» ведучому вперше після «поломки» довелося провести на ногах багато годин поспіль.

– Я відклав милиці, але нога ще добре не розроблена, і я кульгаю, – розповів за лаштунками шоу ведучий. – Останні місяці життя вийшло так, що ліва нога була слабо задіяна, а права через це була в гіпертонусі. І чотири з половиною години зйомок однієї програми вистояти було досить складно: ліва нога «убивається», бо вона слабенька, а права «убивається» бо на неї надмірні навантаження. Я, відверто, дискомфортно почувався в цьому плані. Але радий, що це жодним чином не відбилося на якості роботи в кадрі.

І це правда. Всі знімальні дні Сергій не лише вів шоу «на повних обертах», а й встигав пускати «сонячні зайчики» симпатичним учасницям. А що? Труднощі роботи не здатні «зламати» харизму такого симпатичного ведучого.

Прем’єра «СуперІнтуїції» – 26 лютого о 19:00 на Новому каналі.