«Шукаю своє кохання»: GENA VITER розповів про зміни в особистому житті й анонсував тур

Назад

GENA VITER_фото _2GENA VITER оголосив на своїй сторінці в Інстаграм дату старту туру «Мона Ліза».

КУПИТИ КВИТКИ

Перша частина турне пройде в квітні в 7 містах України.

Спеціально для цього концерту артист підготував двогодинну програму з кращих пісень і яскравих прем’єр. Однією з родзинок вечора буде презентація композиції «Мона Ліза», яку спеціально для артиста написав автор хітів Олі Полякової, композитор Дмитро Сисоєв.

— Гарний настрій і взаємообмін енергією гарантовано! До речі, хто знає, може саме на якомусь із концертів я зустріну ту, яка підкорить моє серце. Буду дивитися пильно. Хочу знайти справжнє кохання, і покинути холостяцьке життя, — зізнався GENA VITER в Інстаграм.

Перший концерт в рамках туру відбудеться 2 квітня на Житомирщині в Новгород-Волинському. Далі, 3 квітня, співак виступить в Чернігові, 4 квітня — в Шостці, 5 квітня шоу побачать в Ніжині, 6 квітня — Ромнах, 7 квітня — Охтирці, 8 квітня — Лубнах. А також скоро буде анонсований концерт в Києві.

Відзначимо, що в минулому році GENA VITER підкорив слухачів дуетом з Поліграф Шариковим «Я ловлю от жизни кайф» і сольним треком «VODA». Також співак є незмінним продюсером і ведучим щорічної премії «Музична платформа» на каналі «Україна».

КУПИТИ КВИТКИ

Хочете більше? Йдіть до нас у  Instagram та Telegram.

GENA VITER афиша без лого инфо партнеров