SINOPTIK співають для тих, хто не чує

Назад
Шоу-бизнес

sinoptik-a08b8751b7abf55c17d51260350c0535

Всеукраїнський тур «Я чую – я живу» має за мету допомогти дітям із вадами слуху.

ПІДТРИМАТИ можна ТУТ

Сьогодні в Україні більше мільйону людей мають вади слуху, а більше ста тисяч – діагноз «глухота». З кожної тисячі новонароджених в 2-3 дітей виявляють слухові вади, які можливо діагностувати за наявності необхідного обладнання. Виявлення та лікування цієї проблеми в немовлят, дозволяє мінімізувати або навіть повністю усунути подальше відставання дитини в мовному та слуховому розвитку. На жаль, сьогодні навіть не всі обласні лікарні України мають необхідне для цього діагностичне обладнання.

Розуміючи, яку роль слух відіграє в формуванні особистості кожного з нас, SINOPTIK хочуть допомогти почути світ навколо тим, хто цього потребує. Передусім, це стосується новонароджених дітей, які мають шанс жити повноцінним життям, отримавши своєчасну допомогу. Люди, які присвячують себе створенню та виконанню музики, не можуть навіть уявити життя в світі без звуків.

Спільно з благодійним фондом БФ «Свічадо» та Українською біржею благодійності гурт має на меті:

  • звернути увагу суспільства на існуючу проблему і залучити якнайбільше небайдужих людей;
  • спрямувати частину прибутку від туру на закупівлю необхідного обладнання для скринінгу.

На сьогодні в Україні немає державної підтримки скринінгу новонароджених. Тому порушення слуху можуть діагностуватися і у віці 4-5 років. В родині, що чує, часто батьки можуть і не підозрювати, що в них може бути дитина з вадами слуху. Вони втрачають час та чекають до 2-3 років поки дитина розговориться. Це призводить до страшних наслідків, адже пізня діагностика втрати слуху – це втрачена можливість в тому числі своєчасно зробити кохлеарну імплантацію та мінімізувати відставання у слухо-мовному розвитку дитини.

А що у світі?
Сучасний розвиток техніки і створення відповідної діагностичної апаратури дозволяють виявляти порушення слуху в будь-якому віці, навіть у новонароджених. Скринінг слуху новонароджених і дітей раннього віку є стандартизованої процедурою дослідження слуху, призначеної для швидкого і надійного виявлення дітей, у яких з високим ступенем ймовірності є порушення слуху. Впровадивши систему ранньої діагностики та забезпечивши дітей своєчасною кохлеарною імплантацією, ми матимемо менше дітей з проблемами слуху та мови. Ми хочемо закупити апарат по діагностиці слуху у новонароджених діток для української лікарні, де кожного дня рятують життя новонароджених дітей. І саме ви можете допомогти нам це зробити!

В усьому світі люди з вадами слуху не мають обмежень або труднощів у повсякденному спілкуванні, навчанні та творчості завдяки вчасній діагностиці та лікуванню. Долучайся до ініціативи, допоможи дати шанс на повноцінне життя сотням і тисячам українських дітей. Ти можеш зробити свій внесок навіть просто розповсюдивши інформацію про благодійну програму, або пожертвувавши будь-яку суму, чи купити квиток на концерт SINOPTIK.

Всеукраїнський тур «Я чую – я живу» стартує 20 вересня виступом в Дніпрі, а завершиться 30 листопада великим сольним концертом в столичному Caribbean Club Music Hall. Концерти пройдуть в 20 найбільших містах країни. Приходьте на концерти або просто робіть свої внески на проект. Маленької допомоги не буває, і тільки ми з вами можемо допомогти дітям почути цей світ!

ПІДТРИМАТИ можна ТУТ