СолоХа робить Зюм-Зюм

Назад

Запальна СолоХа, після низки глибоких патріотичних пісень нарешті наважилася презентувати мультиплікаційну пісню для дітей. Виправдовуючи імідж артистки, яка яскравими образами та запальними піснями здатна не лише підтримати патріотичний дух військових, але і повернути дітям справжнє дитинство, створила казковий музичний твір під назвою «Зюм-Зюм».

СЛУХАЄМО: СолоХа – Зюм зюм

СолоХа_ЗюмЗюм_08

Наше буремне сьогодення, нажаль, сповнене подіями війни, колосальними обмеженнями та постійними переживаннями. Попри важкий військовий час ми не маємо права лишати власних дітей повноцінного життя та маємо піклуватися про їх психологічний стан. Таку місію на себе вкотре бере українська співачка СолоХа, яка має власну дитину, знає, що саме потрібно українській малечі.

Мої благодійні концерти останній рік направлені не лише на підтримку українських бійців, але і на допомогу і психологічну реабілітацію української малечі. Діти – це наше майбутнє, сенс життя і щастя і мені хочеться зробити все для того, щоб вони не втратили своє дитинство. Сьогодні нашим дітям не вистачає легкої позитивної музики. Попри війну, мені хочеться, щоб справжня весна наступила для кожного і саме така музика її наближає, – розповідає СолоХа.

СолоХа_ЗюмЗюм_02

БІЛЬШЕ ФОТО

«Зюм-Зюм» – це легкий розважальний трек із вірусним приспівом, який СолоХа записала спеціально для дітей.

«Зюм-Зюм» – це мультиплікаційний світ, в якому діти живуть своїм життям, бавляться та насолоджуються дитинством.

Багато виступаючи у дитячих будинках, притулках та інтернатах, співачка зрозуміла, що дітям потрібні не лише військові пісні, але й ті, які повернуть їх до звичного життя і занурять у справжню казку. Напередодні релізу в одній із київських студій відбулася й фотосессія до цього треку, участь у якій взяла донька співачки Аріана з подругою. Також було відзнято серію оригінальних відео для тіктока з трендовими рухами, які невдовзі ви зможете побачити у соціальних мережах співачки.

СолоХа_ЗюмЗюм_06

СЛУХАЄМО: СолоХа – Зюм зюм

БІЛЬШЕ ФОТО