Співачка Руслана презентувала новий музичний проект

Назад

03 Ruslana_7761_MALCHYKСпівачка Руслана Лижичко презентувала унікальне музичне відео «МИ ВІТЕР/WE ARE WIND». 

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО

ФОТО

Команда STARBOM теж завітатала на презентацію до Руслани. Наш журналіст Наталія Тур ділиться своїми враженнями.

Руслана зібрала пресу та рідних у VIP-залі кінотеатру «Оскар». Спочатку артистка виступила зі вступним словом і розповіла, як саме відбувалися зйомки та у чому суть проекту.

Відверто кажучи, це, без перебільшення, унікальна робота, знята на 3,5 МВт-ному вітряку на Херсонщині на Новотроїцькій станції компанії «Віндкрафт Україна» та зроблена на зрізі поп-музики та соціальної футуристики.

Руслана танцювала та створювала динамічний перформанс на башті вітрогенератора на висоті 120 метрів над рівнем моря на сході сонця. Оригінальна пластика співачки та неймовірні краєвиди, перемішані з доданою реальністю, навіть при перегляді викликають легке запаморочення.

— Я презентувала чисту енергію. Я презентувала проект, який так і назвала  «Live on clean energy». Ця назва має подвійне значення: як в контексті життя кожної окремої людини, так і в контексті майбутнього шоу, яке я готую на чистій енергії. Сьогодні сцену, мікрофон і свою діяльність я розглядаю як призначення для популяризації чистої енергії через поп-культуру, створення нової культури енергії, яку ми назвали «Art of Energy» – творіння енергії серцем. Це ширше і глибше ніж просто технології чи алгоритми, це філософія, це внутрішній всесвіт людини та неосяжні горизонти майбутнього, –  прокоментувала  Руслана.

Після допрем’єрного показу в кінотеатрі, під бурхливі оплески журналістів, пані Лижичко запросила гостей до гольф-клубу «Cosmos Golf», де відбувся перформанс артистки.

02 Ruslana_7881_MALCHYK

Серед присутніх були представники індустрії відновлюваної енергетики – Олександр Домбровський, Андрій Конеченков, Віктор Куртєв, голови асоціацій та великих підприємств, академіки, представники депутатського та дипломатичного корпусу, уряду та громадських рухів, а також колеги Руслани по сцені: Валерій Харчишин («Друга ріка»), Олег Михайлюта (Фагот з «ТНМК»), Vlad Darwin (Влад Дарвін), Ігор Кондратюк, Катерина Осадча, Світлана Кузьменко (дружина Андрія Кузьменка «Скрябіна»), Соломія Вітвіцька і ще безліч відомих персон та журналістів найрізноманітніших за форматом видань.  Такої багатогранної та бурхливої аудиторії не чекала навіть сама Руслана і була вражена, як людей може поєднати ідея чистого майбутнього.

Згодом, співачка з’явилась на сцені у стильній білій сукні, яка підкреслила неймовірну фізичну форму Руслани, та водночас поєднала жіночність та нестримну енергію вітру.

Співачка зі своїми музикантами представила публіці новий міні-альбом в поп-етно стилі «Ми Вітер» — 4 пісні разом з однойменним заголовним синглом, створеним на чистій енергії та присвяченим енергії вітру.

Протягом «години чистої енергії» на екранах демонструвалися ексклюзивні відеороботи з елементами футуристики та поп-арту, присвячені переходу людства на чисті джерела та нову культуру Енергії Майбутнього.

Велика прем’єра кліпу  відбудеться 5 березня на музичних каналах та на офіційному YouTube-каналі Руслани!

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО

ФОТО

Хочете більше? Йдіть до нас у  Instagram та Telegram.

09 Ruslana_3585