Стала відома дата прем’єри серіалу «Не відпускай» на «1+1»

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

Матвій Зубалевич та Євгенія Нохрина

«1+1» продовжує показ мелодраматичної серіальної лінійки. Вже 10 лютого о 20:45 на телеканалі відбудеться прем’єра серіалу «Не відпускай» про кохання, яке не минає навіть через 10 років розлуки.

ДИВІТЬСЯ АНОНС СЕРІАЛУ

За сюжетом 8-серійної мелодрами, компанія випускників вирушає купатися до свого улюбленого місця, серед них − закохані Макс та Рита, а також шестирічний брат дівчини – Вітя. У результаті нещасного випадку хлопчик зривається з тарзанки та отримує інвалідність через травму хребта. Батько Рити після цього випадку помирає від інфаркту, а мама погрожує покинути Риту, якщо донька продовжить зустрічатися з Максом, адже один із однокласників говорить, що саме коханий Рити штовхнув її брата. Через 10 років головні герої знову зустрічаються у рідному мальовничому провінційному містечку. У всіх різні мотиви та наміри повернутися − хтось прагне збудувати яхт-клуб, решта − захистити рідні домівки від знесення та забудови. У цій напруженій атмосфері зустрічаються і колишні закохані – однокласники Макс та Рита.

Ролі закоханих, яких розлучила доля, у серіалі грають актори Матвій Зубалевич та Євгенія Нохрина. Також одну з головну ролей виконує переможниця проекту «Танці з зірками» на «1+1» Ксенія Мішина. За сюжетом її звуть Аня. Вона – найкраща подруга Рити, щиро хоче, аби та помирилась із Максимом і була щасливою. Попри гарні стосунки зі своїм коханим, щодня Аня тамує в собі біль через неможливість мати дитину. Також у серіалі глядачі впізнають акторів Валентина Томусяка та Миколу Боклана.

Виробництво продукту забезпечив продакшн «Гуд медіа». Продюсерами стали Юлія Кушер та Василь Жеребило. Авторка сценарію – Кіра Худолей, режисер – Кирило Капіца, оператор – В’ячеслав Раковський.

Чи переможе сила кохання людську підлість та чи зможе Аня стати мамою, дивіться з понеділка по четвер о 20:45 у серіалі «Не відпускай» – тільки на «1+1».

ДИВІТЬСЯ АНОНС СЕРІАЛУ

Хочеш оперативно дізнаватись про усе найцікавіше із життя зірок?

Підпишись на STARBOM у Instagram та Telegram.

Валентин Томусяк Ксенія Мішина Матвій Зубалевич та Євгенія Нохрина Микола Боклан