Стали відомі дата прем`єри та подробиці зйомок турецької мелодрами «Жінка» на «1+1»

Назад
Досуг

Жінка 127 липня о 17:10 на «1+1» відбудеться прем’єра нового турецького серіалу «Жінка», головна героїня якого втрачає найдорожчу людину та понад усе прагне дізнатись, хто зруйнував її щастя. Проект буде транслюватися в ефірі у будні.

У центрі сюжету мелодрами – історія молодої та сильної жінки Бахар, життя якої в один день назавжди змінюється. За невідомих обставин гине її коханий чоловік Сарп, і Бахар залишається сама з двома дітьми – донькою Нісан і сином Доруком. Жінка власними силами пробує відшукати правду про смерть чоловіка та дізнається, що з нею хоче зустрітися рідна матір, яка покинула її 20 років тому, коли Бахар була ще дитиною.

Роль Бахар у серіалі виконує 34-річна Озге Озпиринджчи. Турецька акторка зізналася, що для зйомок у мелодрамі їй довелося 4 місяці дотримуватися суворої дієти.

«Саме тому, що в житті бракує хорошого, треба творити добро», — ці слова Озге часто повторює собі і людям навколо, мотивуючи власними силами робити світ кращим. Актриса говорить, що ніколи не скаржиться на напружений ритм роботи, не здається перед труднощами життя та завжди знаходить час для спорту. Зараз серед її хобі — йога, пілатес і бокс.

Жінка

Образ Сарпа в новій мелодрамі втілив харизматичний актор Джанер Джиндорук. Ще з юних років він брав участь у спектаклях, а у вільний час сидів за лаштунками, спостерігаючи за грою старших братів. На один із перших кастингів Джанер вирушив одразу після приїзду зі служби в армії, навіть не переодягаючись. І поспішав він не дарма, свою роль, хоч і епізодичну, отримав.

Актор зізнається, що досить часто переглядає моменти в серіалах зі своєю участю, щоб дати самому собі оцінку акторської майстерності.

Також ролі у серіалі виконують актори Шериф Ерол, Кубра Сузгун, Алі Семи Сефіл, Серай Кайя, Феяз Думан, Гьокче Ейюпоглу, Хакан Урташ та інші.

Жінка 3

Зйомки серіалу проходили на вуличках Стамбула. Будинок Бахар, яка за сюжетом живе дуже бідно, знімали на вулиці Тарлабаші. Там неподалік розмістився музей польського письменника Адама Міцкевича. Але туристам гуляти околицями не радять, адже район Тарлабаші входить до списку найбільш небезпечних у Стамбулі.

Відомо, що про локації зйомок творці проекту розповідали тільки акторам і знімальній групі. Від громадськості приїзд зірок і камер у конкретне місце приховували до останнього задля безпеки і комфортних умов роботи. З цією ж метою зйомки проводили рано вранці або ввечері.

Не пропустіть прем’єру нової турецької мелодрами «Жінка» вже 27 липня о 17:10 на «1+1».

Зазначимо, у зв’язку з карантином через пандемію Covid-19 зйомки турецького серіалу «Вітер кохання» були зупинені. Фінальні серії мелодрами «1+1» покаже після завершення їх зйомок та виходу на екрани в Туреччині. Слідкуйте за новинами каналу.

Жінка 2