STARBOM презентує переможців ArtSkinFest: гурт «Ауд.238»

Назад
Шоу-бизнес

aud 238 4-minНещодавно відбувся дев’ятий Аrtskinfest, де STARBOM вже традиційно виступив інформаційним спонсором. А засновник нашого онлайн-ресурсу — креативний продюсер entertainment-компанії повного циклу MOLA group Денис Путінцев увійшов до складу журі фестивалю.

За перемогу та цінні призи змагалися 10 команд — найкращі гурти live-сцены України, що представляють різні жанри. Головний приз — сертифікат на суму 10.000 грн., який можна обміняти на Full Stack від ArtSkin для розкрутки своєї творчості.

Більше ФОТО

Переможцями дев’ятого ArtSkinFest став гурт «Ауд.238», що грає у стилі post-grunge.

Власне, назва команди вказує на місце її народження. Це сталося у 2013 році в театральному інституті, а саме — в аудитирорії № 238. Там засновники гурту Антон Соловей та Діма Самко написали свої перші пісні, зібрали своїх перших слухачів, а згодом і шанувальників. Тому хлопці вирішили дати своєму гурту доленосну назву на честь аудиторії № 238 , що поєднала їх.

Більше ФОТО

aud 238 1-minУ 2016 році до «Ауд.238» приєдналися брати Паша та Саша Тупіцини з колишнього гурту «Земля Саннікова». Співпраця чотирьох досвідчених музикантів виявилася успішною. Спочатку — невеличкі виступи у клубах та пабах столиці. Та вже незабаром гурт запросили взяти участь у фестивалі «KINOARТ|ВІДКРИТА СЦЕНА». 

У травні 2017 року «Ауд.238» презентував дебютний подвійний сингл «Храми на брехні», куди потрапив також трек «Тебе знайти», довершивши задуману музикантами історію про болючі душевні почуття.

— Звичайно, ми хотіли бути почутими. Тому вирішили відібрати пісні, які нам дуже подобаються, і просто записали їх студійно. Обидві презентовані пісні – про кохання, пошук та душевний біль, — розповів про дебютний ЕР фронтмен «Ауд. 238» Діма Самко в інтерв’ю онлайн-ресурсу Notatky.com.ua .

Більше ФОТО

Влітку хлопці презентували другий сингл — «Не тримай», записаний у студії «AVSound». Він одразу потрапив на радіостанції України — Radіo ROKS, «Яскраве радіо», «Армія FM» та інші. А гурт отримав «статус» нового імані в українській рок-музиці… 

Перемога «Ауд. 238» у Artskinfest надихнула музикантів на подальшу творчість і розвиток. Тож, чекаємо на нові треки!