Стильні рішення для будь-якої статури – як підібрати одяг до свого типу фігури?

Назад
Дозвілля Стиль

Від характеру до побудови тіла кожна людина народжується з особливими рисами, які роблять її унікальною. Розуміння цих рис – важливий аспект моди та стилю. Більшість людей допускають одну й ту саму помилку – намагаються помістити себе в рамки, яким вони не відповідають. Не намагайтеся наздогнати нереалістичні стандарти краси, одяг буває таким же різноманітним, як і люди, тому ви обов’язково знайдете ідеальний для себе гардероб.

stilni-rishennya-dlya-bud-yakoyi-staturi-yak-pidibrati-odyag-do-svogo-tipu-figuri

Як визначити свій тип статури?

Пам’ятайте про те, що узагальнені стандарти краси та категорії розробили різні бренди, такі як Фила та інші, для спрощення обслуговувати споживачів індустрією. Тому ваша задача полягає в тому, щоб підлаштувати тенденції під себе, а не навпаки. Ця класифікація повинна перетворити планування гардероба на приємний та невимушений процес:

  • форма тіла яблуко або овальна чи кругла статура;
  • груша або трикутник;
  • атлетик – перевернутий трикутник;
  • прямокутник – пряма форма;
  • пісочний годинник.

Найкращий спосіб визначити свій тип фігури – зробити заміри. Параметри щодо обхвату плечей, грудей, талії та стегон дадуть вам розуміння до якого типу ви належите, а далі можна переходити до вибору одягу.

yak-viznachiti-svij-tip-staturi

Як підкреслити свої найліпші риси?

Загальновизнаним ідеалом вважається фігура «пісочний годинник», яка відрізняється збалансованими пропорціями. Під час вибору одягу ваша мета полягає в тому, щоб підкреслити всі вигини та користуючись різними прийомами додати чи приховати обсяг у найбільш проблемних ділянках. Фахівці радять:

  • підкреслювати талію – акцентування уваги на найвужчій частині тіла допомагає створити правильну геометрію. Досягти цього можна різними способами, наприклад, вибираючи відповідні фасони суконь, спідниць, брюк і верхнього одягу, нижній край якого закінчується в правильній точці. Зверніть увагу на речі від Pinko – в асортименті бренду безліч базового одягу, виготовленого по продуманих лекалах;
  • вибрати правильні матеріали – цей аспект суттєво впливає на те, наскільки добре одяг сидітиме по фігурі. Тканина, що тягнеться чудово повторює вигини тіла, наприклад, суміш бавовни, джерсі та спандекс. Цупкі матеріали, такі як денім, твід, натуральна вовна, підходять для створення структурованих предметів гардероба. З останніми треба буде дуже обережними, бо вони можуть додавати об’єм там, де це потрібно, так і навпаки – у будь-якому випадку необхідна примірка для оцінки переваг вибраного фасону;
  • звертати увагу на кольори – пропонують дотримуватися тієї палітри, яка змушує почувати себе комфортно. До того ж варто зауважувати власну комплекцію: колір волосся, очей, відтінок шкіри тощо. Існує безліч стереотипів щодо кольорів, які можна носити чи ні. Насправді не існує «неправильних» відтінків, а лише невідповідні фасони.

Не забувайте, що привабливий образ базується не лише на гармонійних пропорціях. Важливу роль відіграють аксесуари, які допомагають поєднати кожний елемент і відтворити цілісну картину. Правильна сумка жіноча, взуття, окуляри, прикраси тощо – остання крапка, що висловлює ваш особистий стиль. Тому підходити до вибору кожного елемента потрібно раціонально – на answear.ua ви знайдете безліч варіантів на будь-який смак. Навіть незначна дрібниця може додати цікавості до простого вбрання та створити правильне враження.