Суперфіналістка шоу «Голос країни» STASYA представляє новий ностальгічний трек “Ми діти”

Назад

Харизматична співачка STASYA презентує свою нову пісню “Ми діти”. Трек, який змусить кожну дорослу людину згадати про своє радісне і безтурботне дитинство.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: STASYA – Ми діти

ми діти ютуб

У композиції “Ми діти” виконавиця оспівує бажання дорослих відновити ту втрачену свободу, яку вони відчували в дитинстві, коли гралися та бігали босими ногами, несучи невинні мрії та бажання. У пісні співачка згадує ті дорогоцінні миті, які і зараз наповнюють її серце теплом: “На ніч казку читати, в село на кожне свято до бабці на млинці, глянути діду в очі…”

Тепер же дорослі відчувають, що їхні дії та прагнення контролюють інші люди і вони не завжди мають можливість бути справжніми собою.

Іноді у відповідальні моменти, коли потрібно приймати важливі рішення, хочеться відчути себе дитиною, огорнутою батьківським теплом і захистом, без зайвих турбот і хвилювань. І все ж, навіть у дорослих “маленьке я” ховається за масками серйозності, відповідальності та незалежності”, – коментує свій новий трек авторка STASYA.

Ця пісня надихає дорослих зберігати в собі той дитячий, можливо іноді наївний, погляд на життя і не забувати ту радість, навіть тоді, коли вони вже взуті у “доросле” взуття.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: STASYA – Ми діти