Світлана Катренко роздяглася для Playboy

Назад
Шоу-бизнес

Svetlana_Katrenko_Playboy1Світлана Катренко, ведуча програми «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 6:30 на каналі «Україна», знялася в ніжній і чуттєвій фотосесії для легендарного чоловічого журналу Playboy. Популярна телеведуча показала, як насолоджується кожною миттю ранку. Світлана впевнена – задоволення починається зі свободи.

Чуттєва, природна і сексуальна – такою в об’єктиві фотографа Діми Баранова постала ведуча «Ранку з Україною». На сторінках жовтневого номера чоловічого журналу Світлана доводить, що свобода – це не ховатися за одяг і макіяж, це значить відкинути сумніви щодо свого тіла і насолоджуватися ним.

— Свобода полягає і в тому, щоб відчути, що все життя просякнуте еротикою, коли ти прокидаєшся від ніжних обіймів і починаєш день з неспішних ласк, – зізнається Світлана Катренко.

Також ведуча каналу «Україна» розповіла про ранковий секс і свій ідеальний початок дня.

Svetlana_Katrenko_Playboy2— Мій ідеальний ранок – той, який можна провести в ліжку і нікуди не поспішати. Тільки якщо це не ефір каналу «Україна»:) Чи люблю я ранковий секс? Безумовно так. Чи люблю я ранок? Однозначно!, – коментує телезірка.

Варто зазначити, що для Світлани це перший досвід зйомки для глянцевого чоловічого журналу. За допомогою цієї фотосесії ведуча «Ранку з Україною» закликає всіх жінок відкинути стереотипи і жити так, як ви давно хотіли.

Для мене така фотосесія була справжнім викликом. Було і хвилювання, і ніяковіння. Утім, я рада, що вдалося їх подолати, щоб довести, що кожна жінка – красива і приваблива. Навіть вранці :)», – каже Світлана Катренко.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на телеканалі «Україна».