TARABAROVA презентувала третій студійний альбом «23:25»

Назад
Шоу-бизнес

TARABAROVA-211 жовтня в одному із київських кінотеатрів відбулася незвичайна презентація альбому TARABAROVA «23:25» — гості побачили музичний фільм створений за його мотивами.

СЛУХАТИ АЛЬБОМ

23:25 – саме ці магічні для Світлани цифри прикрасили обкладинку третього студійного альбому співачки, яка стала мамою місяць назад, коли годинник показував цей час. Зважаючи на те, що майже вся платівка була написана під час вагітності, вибір назви стає зрозумілим.

Пісні нового альбому продовжують закликати слухачів на «світлу сторону музики»: «Почуй мене», «Не чекай», «Казково», «В моєму серці ти», «Мрій, мрій, мрій», «Невипадково», «Ти особливий», які зігрівають і дають надію слухачам, «Добре серце» звуорушує і навіть жартівлива «Хочу бути тільки з тобою» залишає по собі теплий присмак.

38-хвилинний музичний фільм створив відомий художник Лесь Панчишин, який зумів зобразити в кадрі один день – 24 години із життя артистки.

TARABAROVA-1— Мені було важливо, щоб картинка в кадрі була тепла, справжня, навіть трохи «аналогова». Тож я дуже вдячна Лесю, за те, що він відчув мою музику і побачив мене саме такою, — прокоментувала TARABAROVA.

СЛУХАТИ АЛЬБОМ

Закрита презентація альбому відбулася одразу в двох залах кінотеатра Оскар, бо один зал не міг вмістити всіх бажаючих першими почути новий альбом. Співачка зустрічала гостей у костюмі від української дизайнерки Катерини Савченко. На премьеру завітали близькі співачки, представники ЗМІ, а також багато селебрітіс.

Із 12 жовтня, альбом «23:25» став доступний в iTunes та на усіх цифрових майданчиках