«Тартак» презентує відео на дуетну пісню з Вахтангом Кікабідзе

Назад
Шоу-бизнес

image001

Восени минулого року Тартак видав дуетний альбом «АнТАРТАКТида. Частина Перша». Представляємо вашій увазі відео на найнесподіваніший дует — пісню «Пташка».

ВІДЕО: Тартак feat Вахтанг Кікабідзе — Пташка

Олександр Положинський: «Так сталось, що ця робота є присвятою Гії Канчелі. Я дізнався, що композитора не стало, коли кліп був на фінальній стадії монтажу. Вдячний долі, що під час зйомок мені вдалось особисто познайомитись з цією непересічною особистістю. Гія та Сандро Канчелі доклали масу зусиль, щоб цей дует відбувся. Сподіваюсь, що нова версія пісні старшому поколінню нагадає приємні моменти з минулого, а молоді дозволить відкрити для себе щось нове».

Гія Канчелі відомий в усьому світі, як автор серйозної класичної музики. Та справжню популярність на Батьківщині він здобув завдяки простому, але суперхітовому мотиву пісні «Чіто Гвріто», яка стала саундтреком до комедії «Міміно» .

«Чіто гвріто» в перекладі з грузинської означає «пташка невеличка». Олександр Положинський вирішив створити свою версію «пташки» і написав куплети до пісні українською мовою, а Артур Данієлян взявся чаклувати над саундом нового творіння.

Готову демоверсію пісні надіслали Гії Канчелі, йому дуже сподобалось і він показав її Вахтангу Кікабідзе, оскільки все життя вони підтримували дружні взаємини. Кікабідзе зауважив, що таке прочитання пісні є досить несподіваним, але він обидвома руками за подібні експерименти. Свою вокальну партію Вахтанг записав в Грузії. Відео вирішили знімати в Тбілісі з режисером Дмитром Мухіним.

Олександр Положинський: «Дуже вдячний режисерові , творчій групі та всім, хто допомагав нам в знімальному процесі. На жаль, за станом здоров’я Вахтанг Кікабідзе не зміг зіграти свою роль, яка була передбачена сценарієм від початку. Довелось терміново змінювати сюжет. Але маю надію, всі будуть задоволені тим, що в нас вийшло».

7 грудня « Тартак» зіграє традиційний сольний концерт до Дня народження гурту в столичному Caribbean Club.

ВІДЕО: Тартак feat Вахтанг Кікабідзе — Пташка

Tartak_2019_A3sm