Тетяна Петракова презентувала другу енциклопедію дитячих талантів «Найвидатніші діти України»

Назад
Шоу-бизнес

найвидатніші діти Укр (4)Урочиста презентація другої книги «Енциклопедії дитячих талантів» відбулася в Українському Домі, яку презентувала Тетяна Петракова, відома як досвідчений соціальний діяч у сферах дитячої творчості та медіа, автор понад 500 соціальних проектів для дітей. Мистецькі проекти Тетяни об’єднують дітлахів під гаслами патріотизму та розвитку творчих дарувань.

ФОТО: «Найвидатніші діти України»

Більш як годинна феєрія виправдала сподівання всіх — свято вдалось на славу.

Блискучий супровід, ретельно підібрані виступи, прикували увагу присутніх до сцени; червона доріжка, привітання від відомих артистів Наталії Шелепницької, Міли Нітіч, Наталії Валевської, Тоні Матвієнко, Ілларії; нагороди, солодкий стіл, подарунки від партнерів талановитим діткам, запам’ятались кожному присутньому в залі.

Подібні проекти мають не лише соціальне спрямування, а й об’єднують дітей, надають їм можливість реалізувати свій талант та дають віру в свої сили. А все це запорука успішного майбутнього українських дітей та самої України. Дякуємо усім присутнім артистам, громадським діячам та меценатам за їх щирі привітання, творчі настанови та натхнення, яке вони подарували дітям. – підкреслила видавець книги

Організатори висловлюють подяку партнерам , громадським діячам та справжнім українцям, які долучились до створення енциклопедії.

Генеральному партнеру FGK та його директору меценату Сергію Позняку

Солодким партнерам торгівельній марці «Домашнє Свято», Київському Булочно-кондитерському комбінату.

Медичний центр Олега Колібаби (Medical Center of Oleg Kolibaba)

Стоматологічній клініці Total Dental

Інформаційним партнерам телеканалу Правда тут, Максі ТВ  та 4 каналу

ФОТО: «Найвидатніші діти України»