«Ти і Я» від MamaRika

Назад
Шоу-бізнес

MamaRika_Ти і Я_08Вибухова виконавиця MamaRika (екс-Еріка) презентує спокусливе відео на композицію Ти і Я,  яку спродюсував MONATIK.

MamaRika – Ти і Я (ВІДЕО)

–  Трек Ти і Я написаний давно. І вважаю, що зробила правильно, довіривши спродюсувати його саме Дімі Монатіку, – пише співачка у Facebook. – Пісня набула легкості та дещо нового звучання – і в цьому весь кайф! Мама може бути різною! Впевнена, це далеко не остання наша спільна робота з Monatik Сhilibi Sound. Пацани, Dmitriy Monatik, Антон Чілібі, дякую! Ви – круті!

Ну а відео вже традиційно знімав мій талановитий друг –режисер Radislav Lukin. Знову експромт. Просто візуалізація музичної енергії. Всі фішки з’являлися вже на знімальному майданчику. І ми як завжди ловили кайф від самого процесу! В результаті вийшов такий собі сексі-монолог про те, що відчуває кожна людина, коли хоче бути поряд із об’єктом свого бажання.

Дякую всій команді Balls Production за самовідданість і професіоналізм! В нас попереду ще багато крутих історій!
Народ, дивимось, кайфуємо, репостимо! Ваша Маmа.

MamaRika – Ти і Я (ФОТО)

Нагадаємо: MamaRika – вибухова Мама Ріка, яка змітає на своєму шляху музичні стереотипи, проводить запальну Ніч у барі, де роздає КАЧ на сцені. Це переродження популярної співачки Еріки у нову творчу сутність. Точніше – у себе справжню. У ній сконцентровано усе, за що люблять фанк, соул та хіп-хоп: грув, зухвалість, живе виконання у супроводі бенда та природня сексуальність.

MamaRika співпрацює з MOLA group – амбітною компанією, що надає повний спектр послуг у сфері entertainment, у складі якої: продюсерський центр MOLA entertainment, інформаційний ресурс STARBOM, студія звукозапису MART sound, агентство promo & PR – MOLA promo,  аудіо- фото- відео- продакшн MOLA production, студія дизайну і розробки ROSSERY. 

MamaRika – Ти і Я (ВІДЕО)