ТІК: EuroDвіжн на головній сцені країни

Назад
Заходи Шоу-бізнес

TIKНа головній сцені країни гучно пролунав головний акорд туру EURODВІЖН  від кращого святкового гурту України ТІК. 

ФОТО

Українська частина туру EURODВІЖН добігає феєричного фіналу. Гурт ТІК подарував населенню традиційно живий звук та більше 50 годин натурального подільского драйву на підтримку євроінтеграції та екологічної продукції за європейськими стандартами.

Це був справжній народний EURODВІЖН, оскільки ТІК  кращий святковий гурт України, насправді народний колектив із найбільшою кількістю концертів на території нашої держави.

Під час київського концерту ТІК. Оркестр. Хор, що став головним акордом туру EURODВІЖН, на головній сцені країни в Палаці «Україна» одночасно знаходились понад 80 чоловік! Гурт ТІК годував присутніх свіжою інтерпретацією аутентичного позитиву в супроводі Заслуженого Академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних сил України.

Народ відривався під нові хіти на кшталт фантастично-еротично-іронічної композиції  Робот чи пісні про втрачений статевий зв’язок АЛЬО-НА! та перевірені часом блокбастери – ВчителькаОленіСвєтаСірожине пірожинеНе цілуй та інші.

В залі були помічені захисники нашої держави і люди з обмеженими фізичними можливостями, які отримали безкоштовні запрошення. А також політики, громадські діячі та, звісно, відомі артисти і музиканти. Зокрема, співачка та волонтерка Анастасія Приходько з родиною і Альона з однойменного кліпу ТІК – акторка гумористичного Дизель Шоу Яна Глущенко.

ФОТО

  • Поки країна виборює своє європейське майбутнє та активно готується до Євробачення, ми гоДуємо населення екологічно чистою музикою, – посміхається лідер ТІК Віктор Бронюк. – На жаль, Євробачення майже завжди супроводжують скандали та негатив. А в нас – завжди повні зали та позитив! Сьогодні особливо важливо дарувати народу радісні емоції. І ми робимо це із задоволенням. Тому, мабуть, на наші концерти люди традиційно приходять родинами.
  • В нас традиційно аншлаг, – говорить продюсер ТІК Олег Збаращук. – Особисто я радію, що присутні підіймаються вже на початку патріотичної композиції Люби Ти Україну. Ну а поки головна сцена України оговтується після шаленого подільского драйву, ми рушимо далі. Попереду Європа й Америка… Під час туру EURODВІЖН ми зіткнулися з великим попитом на виступи ТІК. Багато залів не змогли вмістити всіх бажаючих долучитися до шаленої енергетики гурту. Тому восени плануємо досить амбітний та безпрецедентний тур Україною разом із оркестром та хором.

ФОТО

tik.ua
YouTube
Facebook
VKontakte
+38 067 430 33 99
pr@tik.ua