ТІК: українська прима-балерина в атмосферному відео ЗЛИВА

Назад
Шоу-бізнес

ВБ_ХШ_06Радість крізь біль. Казка крізь драму. Посмішка крізь сльози.

Гурт ТІК презентує атмосферне відео на  ліричну композицію Злива. В головній ролі – прима-балерина Національного академічного театру опери та балету України Христина Шишпор.

ТІК – Злива [ПРЕМ’ЄРА ВІДЕО]

– “Злива” бере початок в атмосфері моїх віршів з книги під назвою «Без звуку», – розповідає лідер гурту ТІК Віктор Бронюк. – Видати книгу досі не вистачає часу, але є ексклюзивний примірник в єдиному екземплярі, який мені подарувала на день народження дружина Тетяна. Титульний вірш цієї книги і став основою пісні.

Ми презентували “Зливу” під час туру “ТІК” «Нове та Найкраще». Вперше зіграли її на сході України.

До речі, коли ми записували “Зливу” в студії, почалася справжня злива. Ми одразу вискочили надвір з мікрофоном. Я навіть записав історичне відео, яке викладене на нашій офіційній сторінці у Facebook. Гадаю, то був добрий знак. Тож, у фінальній версії пісні звучить реальна злива.       

Відео “Злива” – алегоричний кліп на тему особистого та професійного щастя. Дуже багато маленьких дівчаток мріють стати балеринами. Але життя балетної танцівниці – це не тільки велика сцена та оплески в кращих театрах світу. Це виснажлива праця, травми, дієти. Часто балерини позбавлені права належати самим собі. В очах публіки вони надзвичайно щасливі. Але за сонячною посмішкою щастя періщить Злива гірких сліз.

ВБ_03Мало кому відомо, який шлях проходить балерина, щоб отримати статус прими, – відверто зізнається головна героїня кліпу “Злива” – прима-балерина Національного академічного театру опери та балету України Христина Шишпор. – Часто балерини нещасливі в особистому житті, бо професійна кар’єра багато в чому обмежує, породжує неймовірну кількість травм, що може спричинити неможливість мати дітей…

Коли я вперше почула композицію “Злива” від “ТІК”, зрозуміла: це саме та музика, яка влучно передає емоції неоднозначного вибору… Тим не менш, одному Богу відомо, що чекає нас завтра. Тому треба насолоджуватися кожним днем. І в гонитві за кар’єрою не позбавляти себе людських почуттів. Саме такий задум має “Злива”  – наша спільна відеоробота з режисером Оленою Вінярською та лідером гурту “ТІК” Віктором Бронюком.

Як відомо, “ТІК” по праву вважають Кращим Святковим Гуртом України. Насправді народним колективом із найбільшою кількістю концертів на території нашої держави.

В арсеналі гурту нові хіти Злива, Волошки, Емочка, АЛЬО-НА!, Робот та перевірені часом народні блокбастери – ОленіВчителька, СвєтаСірожине пірожинеНе цілуй та інші.

ТІК – Злива [ПРЕМ’ЄРА ВІДЕО]
tik.ua
YouTube
Facebook
+38 067 430 33 99

pr@tik.ua