ТІК зазвучить у популярному серіалі «Коли ми вдома. Нова історія»

Назад
Семья Шоу-бизнес

TIKУ понеділок, 18 вересня, о 18:00 та 19:00 на телеканалі СТБ стартує третій сезон улюбленого українцями серіала «Коли ми вдома. Нова історія». Саундтреком екранних перипетій стала нова пісня від Кращого Святкового Гурту України – «ТІК», яку лідер колектива Віктор Бронюк написав спеціально для сериалу.

— Пісня для серіалу «Коли ми вдома. Нова історія» народилась досить швидко. Сім’я –   найприємніша, особливо важлива частина життя. І саме рідні люди найбільше надихають! – зазначає лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк. – Родина – це маленький світ, у якому насолоджуєшся кожною миттю, адже веселощів та цікавих пригод завжди вистачає! Наша родина мешкає у приватному будинку. Але ми маємо настільки дружні стосунки з сусідами, що вже поріднились з ними та перетворились на одне велике сімейство. З приводу і без нього часто збираємось у садку разом попити чайку, посмажити шашлики, просто поспілкуватися. Недарма кажуть: близький сусід кращий за далекого родича. Сусіди завжди поруч, тому саме ці люди першими прийдуть на допомогу у різних ситуаціях: і в радості, і в горі. От у нас з нашими вже й кіт «спільним» став!.. Цього літа, коли ми з дружиною і дітьми поїхали на відпочинок, попросили сусідів наглянути за нашим котом Марсом. І тепер сусіди знають: якщо кіт зранку приходить і просить їсти, значить, ми кудись раптово поїхали, не встигнувши попередити (посміхається). Взаємна підтримка, взаємодопомога і взаємоповага – ось головні секрети не лише гарного сусідства, а й щасливого сімейного життя. Ну і, звісно, важливо вміти із гумором сприймати різні життєві ситуації! Саме цей позитив та тепло ми постаралися максимально передати у саундтреку до серіалу «Коли ми вдома. Нова історія». Маємо запрошення знятись у декількох серіях. І зробимо це із особливим задоволенням. Адже з гумором у «ТІК» дружать всі!

— Ми раді співпраці із гуртом «ТІК», оскільки стиль, характер та цінності нашого проекта повністю збігаються із настроєм цього по-справжньому народного колектива. Отже, маємо прекрасну творчу взаємодію, за результатом якої глядачі зможуть спостерігати із понеділка по п’ятницю, відпочиваючи після робочого дня, — прокоментував керівник проекта «Коли ми вдома» Максим Літвінов.

koly my vdoma_Nova istoriiaАкторський склад серіалу залишається незмінним: Станіслав Боклан, Тетяна Шеліга, Кирило Бін, Катерина Кістень, Олексій Тритенко, Катерина Колесник, Костянтин Войтенко, Альона Алимова, Андрій Пономаренко, Ірина Андрєєва, Тетяна Зіновенко. Окрім головних персонажів, глядачі побачать багато додаткових героїв, серед яких: Олеся Власова, Олексій Смолка, Павло Зібров, Анастасія Блажчук, Філіп Козлов, Ніна Касторф, гурт СКАЙ та багато інших.

«Коли ми вдома» тепер лірична комедія. Скетчком – це короткі ситуації, не пов’язані між собою, а серіал – це цілісний твір, одна велика історія. Глядачам більше розкриються характери персонажів, вони побачать знайомих героїв абсолютно з інших сторін», — коментує креативний продюсер серіалу Дмитро Танкович.

Виконавець ролі дяді Гриші Станіслав Боклан відмічає, що новий формат додав його герою більше життя та душевності.

«Можна сказати, що скелетики наших скетчкомівських персонажів обросли м’ясом. Наприклад, діапазон внутрішнього світу мого персонажу відкриється для глядачів набагато більше. Вони побачать, що дядя Гриша не тільки стьобний чувачок, який любить випити, він нормальна людина, яка живе в такому ж світі, як  всі. Такою людиною може бути будь-хто: ваш друг, сусід, дідусь», — посміхається Станіслав Боклан.

Дивіться прем’єрні серії «Коли ми вдома. Нова історія» з понеділка по пятницю в 19:00 (повтори в 18:00) на телеканалі СТБ.