TOM SODA видав альбом для особливих людей

Назад

Співак та волонтер TOM SODA презентує першу збірку пісень. Мініальбом під назвою «Особливий» поєднує в собі авторські твори артиста з каверами на легендарні українські пісні у сучасній інтерпретації та не випадково має свою назву, адже композиції, що ввійшли до його складу мають стати присвятою людям, що є «особливими» в житті кожного слухача. 

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: TOM SODA – НЕ ПОКОХАТИ

Processed with VSCO with g6 preset

 

Ми створили мультижанровий альбом, який об’єднує в собі живі інструменти балад, електронне звучання диско та rʼnʼb. Ми вирішили обнулити всю мою творчість і представити деякі мої авторські пісні у нових інтерпретаціях притаманних моєму актуальному внутрішньому стану, а також поєднати їх з експериментами над піснями, що вже вважаються класикою, для того, щоб показати, що класика також може бути сучасною. Переважну кількість пісень ми створили у співпраці із саундпродюсерами OSTY та POPOVYCH, але головний штрих додала пісня «Особлива» авторства «Поки ти спав production». Саме цей трек склав докупи всю концепцію платівки, – коментує TOM SODA.

Зауважимо, що разом із платівкою команда артиста випустила ремастеринг відео та ремікс пісні «Не покохати», промо якої було скасовано через повномасштабне вторгнення росії 24-го лютого! Таким чином співак вирішив розпочати з тієї ж точки, на якій зупинився, але змінити вектор руху, переглянувши звучання пісні та зробивши його агресивним і рішучим, адже її текст набув нових, більш глибоких сенсів, які потрібно було підкреслити відповідним аранжуванням.

Персонально для мене цей альбом є особливим, тому що попри війну та економічну кризу в країні мені вдалося залучити до його створення команду людей, що заслуговують справжнього визнання завдяки своєму безмежному таланту в Україні та за її межами, – розповідає співак.

Слухайте альбом “Особливий” на всіх майданчиках: https://www.tomsoda.com/osoblivy


ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: TOM SODA – НЕ ПОКОХАТИ

Tom Soda обкладинка