ТОП-5 цікавих фактів про новий турецький серіал «Вітер кохання» на «1+1»

Назад
Дозвілля

Вітер кохання_головні герої 113 квітня о 17:10 на «1+1» відбудеться прем’єра нової турецької мелодрами «Вітер кохання» про почуття, які стали сильнішими за жагу помсти.

Головні ролі в серіалі виконують уже відомі глядачам каналу актори – зірка «Нареченої зі Стамбула» Ебру Шахін та Акин Акинозю, виконавець ролі яничара Алі у серіалі «Величне століття. Нова Володарка».

Пропонуємо дізнатися ще більше цікавих фактів про захопливу турецьку історію на «1+1».

1. Екранізація популярного роману

Серіал «Вітер кохання» був створений за мотивами бестселера турецької письменниці Сюмейє Коч. Зараз дівчині лише 23 роки, проте вона вже завоювала прихильність читачів рідної країни та світу, а за можливість екранізувати її роман змагалися одразу декілька найбільших у Туреччині телекомпаній.

2. Унікальні локації

У серіалі глядачі побачать чимало кадрів, що були зняті біля знаменитої турецької пам’ятки – мосту Малабаді. Ця неймовірної краси архітектурна споруда вже майже тисячу років об’єднує береги річки Батман у місті Сільван та занесена до переліку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

Основні зйомки відбувалися у мальовничому турецькому місті Мардін, яке також перебуває під охороною ЮНЕСКО. Його називають «містом сонця», адже воно набуває неймовірного золотистого забарвлення, коли сонце відбивається на стінах невеликих будинків із жовтого вапнякового каменю. За припущеннями дослідників, історія тутешніх поселень сягає близько трьох тисяч років.

Вітер кохання 3

3. Складні знімальні дні

Актори розповідають, що мальовничі локації серіалу особливо об’єднали команду та назавжди залишились у ТОПі улюблених місць. Проте, сам знімальний процес виявився складним. Вдень температура повітря була настільки високою, що спекотно було у найтоншому одязі. А герої серіалу мали бути в ділових костюмах та вишуканих сукнях. Увечері ж було навпаки – місто ставало дуже холодним, а пронизливий вітер заважав працювати.

4. Саундтрек виконує головна акторка

Акторка Ебру Шахін не тільки має головну роль у серіалі, а й виконує саундтрек. Її пісня має назву «Hoşgeldin», що в перекладі з турецької мови значить «ласкаво просимо». Після виходу серіалу на телеекрани в Туреччині Ебру почала отримувати багато відгуків від глядачів щодо свого голосу. Акторка говорить, що визнання людьми її вокального таланту робить її щасливою та спонукає розвивати свої здібності.

Ебру Шахін

5. Акин Акинозю змінив імідж

До зйомок у серіалі «Вітер кохання» турецький актор Акин Акинозю мав дещо довге волосся та був завжди поголений. Задля зйомок у драматичній історії кохання він коротко підстригся та відростив бороду. Завдяки такій зміні іміджу актор органічно втілив у собі образ Мірана Асланбея та отримав головну роль. З фотографій на сторінках соціальних мереж Акина видно, що новий стиль йому до вподоби і повертатись до минулого він не поспішає.

Нагадаємо, у центрі сюжету серіалу – історія давньої ворожнечі сімей Асланбей та Шадоглу. Міран Асланбей ще в дитинстві втратив своїх батьків, а його бабуся Азізе доклала всіх зусиль, аби метою всього життя онука стала помста Хазару Шадоглу, який, за її переконаннями, є вбивцею батьків Мірана.

Не пропустіть прем’єру нової турецької історії «Вітер кохання» 13 квітня о 17:10 на «1+1».

Акин Акинозю після зміни іміджу