TVORCHI випустили офіційний ремікс на трек для “Євробачення”

Назад
Стиль Шоу-бізнес

Напередодні “Євробачення” TVORCHI провели ніч в Українському Домі на Хрещатику. Саме там, в центрі культурно-мистецького життя України, пройшли зйомки нової масштабної відеороботи артистів на ремікс їхнього конкурсного треку Heart of Steel. 

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: TVORCHI – HEART OF STEEL (REMIX)

TVORCHI 5

На одну ніч монументальна зала Українського Дому перетворилася на осередок рейв-культури нового часу, а TVORCHI – на проповідників, що об’єднують серця. 

Артисти згуртували навколо себе в кадрі більше 60-ти танцівників, які стали єдиним цілим в гіпнотичній хореографії. Сучасні, молоді, сміливі – вони рухаються в одному напрямку, пульсують як один організм, їх сила та енергія безмежні.

Це історія про єдність, відчуття один одного, сталевість та незламність. Тут панує своя релігія вільних. Наші герої-провідники немов притягують в одне місце однодумців – свідомих, мотивованих та сильних духом. Чим більше таких людей разом, тим вони міцніші, – розповів режисер відео Руслан Махов

Зйомки нового кліпу проходили з вечора до завершення комендантської години. TVORCHI поділилися, що бачать в цьому певний символізм:

Навіть в найтемнішу ніч, навіть в комендантську годину ми творимо нову українську культуру в самому серці столиці, і ніщо нас не може зупинити. 

TVORCHI додали, що свою нову роботу присвячують усім людям зі сталевими серцями, які пліч-о-пліч продовжують боротьбу.

Вже 13 травня TVORCHI з піснею Heart of Steel виступлять у фіналі міжнародного конкурсу “Євробачення” у Ліверпулі.

 

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: TVORCHI – HEART OF STEEL (REMIX)

TVORCHI 3