У День Незалежності канал «Україна» готує святковий ефір з низкою прем’єр

Назад
Шоу-бизнес

Den_Nezalezhnosti24 серпня, в День Незалежності країни телеканал «Україна» готує святковий ефір.

На глядачів чекає безліч приємних сюрпризів: спеціальний випуск розважального шоу «Ранок з Україною», спецпрограмування новин «Сьогодні», марафон у соціальних мережах, прем‘єра захоплюючого серіалу, грандіозне шоу «З Днем Народження, Україно» та святковий концерт «Музична платформа».

24 серпня о 06:30 святковий ефір каналу «Україна» розпочне програма «Ранок з Україною». Ведучі ранкового проекту Анатолій Анатоліч, Лілія Ребрик, Григорій Герман і Марія Мельник проведуть тригодинний спецвипуск. Вони відправляться в різні куточки України, щоб показати глядачам дивовижність і красу нашої Батьківщини.

Також до Дня Незалежності новини «Сьогодні» готують масштабний проект «Формула Незалежності». Усі святкові випуски в ефірі пов’язуватиме спільна ідея – українці різні і водночас єдині у своїх цінностях, які складають Формулу Незалежності.

В рамках проекту 22 серпня новини «Сьогодні» започаткують нове свято «День Українця», присвячене життю тих, хто є, або відчуває себе українцем по всьому світу.

23 серпня в День Державного Прапора команда «Сьогодні» у складі Всеукраїнської експедиції кореспондентів відправиться у найвіддаленіші точки нашої країни і одночасно встановить там жовто- блакитний стяг. За народженням нового рекорду України зі студії «Сьогодні» спостерігатимуть ведучі Анна Панова та Ігор Пупков.

24 серпня відбудеться нагородження премією «Герої Сьогодні» українців, вчинки яких гідні особливої пошани. На відкритому майданчику з мальовничими краєвидами столиці Олег Панюта та Анна Панова вестимуть прямий ефір з використанням технологій доповненої реальності. Вони розкажуть глядачам «Сьогодні» про знакові події української незалежності та познайомлять з героями премії.

Відзначення головного свята України відбуватиметься і на діджитал-майданчиках каналу. Соцмережі каналу запустили марафон #ФормулаНезалежностіСьогодні, в якому кореспонденти і ведучі діляться спогадами, улюбленими традиціями і розказують про самобутність рідних регіонів. Також в соцмережах вийде серія відео-публікацій з нагоди Дня українця 22 серпня, в яких кореспонденти новин і ведучі розкажуть, як проводять свій день і покажуть особливості щоденної роботи в кадрі та за кадром.

Традиційно канал «Україна» порадує глядачів новою прем’єрою серіалу. О 15:30 вийде 4-серійна мелодрама «Чужа», спільного виробництва «Арманда Філмз» і «Україна».

У вечірньому праймі, о 20:00 канал покаже трансляцію грандіозного шоу «З Днем Народження, Україно», яке було влаштовано для киян та гостей столиці 10 липня на панорамному майданчику КВЦ «Парковий». В ефірі пролунають найпопулярніші українські хіти у виконанні топових артистів. Музичне шоу здивує глядачів високотехнологічними постановками та неординарними художніми рішеннями.

Святковий ефір каналу «Україна» завершиться ще одним концертом – «Музична платформа», який напередодні 17 серпня відбувся у місті Львові.