Українськая “Корупція” дарує “Світло”

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

«Світло» – перша україномовна прем’єра проєкту “Корупція” з початку повномасштабного вторгнення, та з логічним завершенням співпраці з одіозним продюсером Юрієм Бардашем.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: Корупція – Світло

КОРУПЦІЯ 1

Майже з перших днів фронтмен Корупції Міша Крупін зайнявся благодійністю: їздив по шпиталях та військових частинах з концертами, особисто збирав гроші на автівки та інші важливі речі для ЗСУ. Як у сольного проєкту у Михайла вже були україномовні релізи цього року, але у Корупції до нещодавно – ні. Саме останні події в Україні надихнули Мішу написати пісню «Світло» для проєкту «Корупція». А режисеру Олександру Шапоринському вдалося чітко передати ідею та сенси, що закладені автором у пісні.

Були довгі роздуми з моєю командою чи на часі творчість групи Корупції. Але численні запити до нас від шанувальників щодо подальшої долі і дали зрозуміти, що на нашу музику чекають і нам є, чим поділитися. Позиція наша чітка. Зараз активно працюємо з лейблом Papa Music над новим україномовним матеріалом. Творчість групи була завжди про актуальне у суспільстві. Кожна пісня – життя, і схожа на нескінченну і щиру розмову з випадковим попутником. Так і цього разу народилася пісня про те, що хвилює зараз усіх українців. Часи блекауту в країні та перемога. Так, до цього дуже складно пристосуватися сучасній людині. Але треба пам’ятати, що окупанти можуть вимкнути світло у наших домівках, але вогонь у душі їм не згасити ніколи. Саме наше внутрішнє сяйво повинно освітлювати морок сьогодення. «Зникає струм зникає світло Хто грає в цю гру програє непомітно». Перемога обов’язково буде за Україною, – поділився Міша Крупін про нову роботу для проєкту Корупція.

Знімали кліп «Світло» у Києві. Символічно, що під час зйомок мікрорайон, де тривав процес, був повністю знеструмлений. Знімальний процес відбувся завдяки генераторам.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: Корупція – Світло

КОРУПЦІЯ 2