Українське пауер-тріо SINOPTIK зіграє трансконтинентальний концерт солідарності

Назад
Шоу-бизнес

синоптикНаразі українці підготували спеціальний музичний виступ для Північної та Південної Америк. 

Sinoptik гратимуть наживо під час особливої трансляції для найвідомішого американського музичного Youtube каналу Stoned Meadow Of Doom. У такий спосіб гурт познайомить Америку зі стоунер-роком українського походження та нагадає тамтешнім мешканцям про себе вдруге після того, як реліз «Fields On Fire» у 2018 році отримав там гучні та гарні відгуки. 

Таким чином гурт виразить свою солідарність з іншими країнами у боротьбі проти COVID-19.

Трансляція відбудеться в ніч з 25 на 26 квітня, під час якої хлопці зіграють свої найпсиходелічніші та найпотужніші пісні. 

Нагадаємо також, що українське пауер-тріо Sinoptik здобуло перемогу у всесвітньому музичному конкурсі «Global Battle of the Bands» у 2016 році у Берліні, довівши усьому світу, що рок-н-рол живий і досі може вражати! По поверненні в Україну хлопців чекав стадіон «Олімпійський» з публікою у 80 000 чоловік, куди їх запросили «Океан Ельзи» відіграти разом у ролі спеціальних гостей, пiсля цього і сам Marilyn Manson виявив бажання бачити хлопців на відкриваючій позиції свого концерту у столичному Палаці Спорту. 

То що цього разу чекатиме їх по той бік океану? Приєднуйся та дізнавайся разом з нами! 

Нещодавно хлопці створили свій акаунт на Patreon, тож не зволікай і підписуйся, якщо хочеш більше ексклюзивного контенту від них або ж просто підтримати гурт!