Українські зірки знялися ню в фотопроєкті «Антиейджизм» фотографа Trisha

Назад
Мероприятия Шоу-бизнес

антиэйджизм_afishaУ відвідувачів буде ексклюзивна можливість побачити дві частини проєкту «Антиейджизм».

Перша глава фотопроєкту була знята у лютому. Тоді в об’єктиві Trisha з’явилися дев’ять дівчат — група подруг «Стильні Метелики», як вони себе називають.

В продовження фотоісторії ідею підтримали українські селебріті, які роздяглися для зйомки Trisha.

«Після виходу першої частини проєкту я почала отримувати десятки листів подяки від жінок 40-60+ років, і вони всі хотіли долучитися. Мій світ перевернувся, — ділиться Trisha. — Проєкт викликав резонанс, і тут же було прийнято рішення знімати другу частину з українськими знаменитостями. Такого роду фотозйомка — це вже вихід із зони комфорту, навіть для артистів. Це екстрим і виклик. Але завдяки сміливості і відкритості наших учасників, все вийшло! Я вірю, що тепер ще більше людей звернуть увагу на цю проблему».

Команда творців фотосету «Антиейджизм. Вік не має значення» дякує друзям проєкту — компаніям SHIK Cosmetics, FitnessFood і PMHUB — які підтримують його цінності і допомагають показати виставку Trisha ще більшій кількості людей.

«Впевнена: у нас є можливість навчитися приймати людей такими, якими вони є. Сьогодні я відчуваю в собі сили вчити цьому, — ділиться Trisha. — Я вже думаю про те, що було б круто залучити голлівудських селебріті до участі в проєкті. Кажуть, мрії здійснюються. Усьому свій час».