В програмі «Контролер» назвали ТОП-5 засобів знезараження продуктів від коронавірусу

Назад
НОВИНИ

Kontroler_1Вчені встановили, що коронавірус живе в повітрі 3 години, на паперовому упакуванні залишається протягом 24 годин, а на металі та пластику – до трьох діб. В програмі «Контролер» з Ярославом Куцом, яка виходить щовівторка о 23:20 на каналі «Україна», інфекціоніст назвав 5 найдієвіших засобів для знезараження упакування продуктів з магазину.

Багато господинь радять обробляти продукти содою. Та як зауважив інфекціоніст Вадим Арістов, цей спосіб не найбезпечніший для здоров’я, адже має властивість псувати харчові здатності продукту. Оцет також не вбиває коронавірус. Натомість інфекціоніст разом з журналістами проєкту «Контролер» перевірив інші засоби дезінфекції і назвав найефективніші з них.

Так, за словами експерта, на 5 місці серед кращих дезінфекторів хлоргексидин з рекомендованою концентрацією – 2%. Щоб перевірити дію засобу, ним обробили пластикову пляшку з молоком. В результаті знезараження відбулось майже у 8 разів.

Лише на четвертій сходинці стоїть антисептик на спиртовій основі. Рекомендована концентрація 60% і більше. Його дію журналісти і інфекціоніст перевірили на металевій бляшанці. Антисептик зменшив рівень забрудненості на ній втричі. Проте експерт не радить розпилювати антисептик просто у кімнаті, адже таким чином ми тільки подразнюємо слизову.

Третє місце посідає термічна обробка. Звичайно, вона підходить не всім продуктам, однак є дуже ефективною. До того ж, це єдиний спосіб обробити сире м’ясо.

– На його поверхні є природні бактерії, які розмножуються, споживаючи виділення. Якщо облити м’ясо кип’ятком або зварити, то так можна вбити віруси і бактерії, – пояснив Вадим Арістов.

На другому місці досить простий і дивний спосіб – час. Тобто експерт радить взяти до уваги тип поверхні і просто зачекати, поки вірус сам загине на ній.

Перше місце в рейтингу займає звичайне мило. Дієвість засобу перевірили на яблуку, яке має високий показник забруднення, оскільки є біологічною речовиною. Мило знизило цей показник у два рази. Однак важливо його повністю змити.

Також журналісти перевірили холод як засіб знезараження. Вони помістили пакет з борошном в морозильну камеру на годину. Після такого експерименту показник забруднення став удвічі меншим. Проте фахівець зауважив, заморозка не впливає на віруси, тож такий спосіб не врятує від COVID-19.

Отже, найдієвішим для знищення коронавірусу як на продуктах, так і на руках виявився найдешевший засіб – звичайне, не туалетне, мило.

Нагадаємо, що «Контролер» з Ярославом Куцом на каналі «Україна» запустив серію спецрепортажів «Карантин. Спецперевірка», в яких ведучий та журналісти проєкту висвітлюють актуальні теми, пов’язані з карантином. Випуски спецпроєкту виходять щовівторка о 23:20 на каналі «Україна».

«Контролер» перевірить заради правди!

Дивіться спецвипуски програми «Контролер» щовівторка о 23:20 на каналі «Україна»!