Ведучими нового сезону «Чисто News» на «1+1» стали Ірина Сопонару та Степан Казанін

Назад
Дозвілля

Чисто News5 березня о 20:30 на «1+1» відбудеться прем’єра нового україномовного сезону гумористичного шоу «Чисто News» з новими ведучими – зіркою «Жіночого Кварталу» Іриною Сопонару та актором студії «Квартал 95» Степаном Казаніним.

Ірина Сопонару розповіла, що амплуа ведучої новин їй знайоме з участі у проекті «Ліга сміху», але до «Чисто News» все одно готується – вже передивилася багато випусків із попередніх сезонів програми. «У дитинстві, до речі, я мріяла бути ведучою новин. А після закінчення школи вступила на факультет політології, тому випуски новин дивилися щодня, впізнавала всіх ведучих та була в курсі останніх подій країни та світу. Зараз телевізор дивлюся не так часто через щільний графік роботи, здебільшого читаю онлайн-матеріали. Та улюблену ведучу маю – це Алла Мазур. Але, думаю, вона всім подобається», – говорить Ірина Сопонару.

Також творці проекту інтригують новою рубрикою, в якій у «випуск новин» будуть включатися кореспонденти, а одним із них стане ведучий «Ліги сміху» та суддя проекту «Розсміши коміка» Євген Кошовий.

Нагадаємо, «Чисто News» – це розважальний проект від студії «Квартал 95», в рамках якого відомі гумористи в образах ведучих новин розповідають глядачам про актуальні події країни та світу в жартівливій формі. Ведучими попереднього сезону були актори студії «Квартал 95» Євген Кошовий та Валерій Жидков.

Проект буде виходити у четвер, п’ятницю та суботу, одразу після випуску ТСН.

Не пропустіть прем’єру нового сезону «Чисто News» – 5 березня о 20:30 на «1+1».

Хочете більше? Йдіть до нас у  Instagram та Telegram.

Ірина Сопонару